معاون استاندار آذربایجان غربی:
به منظور پرهیز از تجمع مردم،  پیشنهاد شده پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود/ از ظرفیت سمن ها در راه مبارزه با کرونا استفاده شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات مردمی پیشنهاد شده تا با تصویب شورای شهر پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 10:05
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تمام اقدامات مقابله با کرونا ویروس باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی و استانی باشد
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر پرهیز از اقدامات جزیره ای در خصوص مبارزه با کرونا ویروس گفت: همه اقداماتی که دستگاه های اجرایی انجام می دهند باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا باشد.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 09:51
استاندار آذربایجان غربی:
محدودیت های ورودی به استان به صورت جدی اعمال شود/ مراکز تجمعی باید تعطیل شود / دستگاه های اجرایی دستورالعمل دور کاری کارمندان را اجرا کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد شیوع کرونا ویروس در استان به نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی دستور داد تا با جدیت مبادی ورودی را کنترل کنند.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 09:44
استاندار آذربایجان غربی:
ساماندهی سایت های دفن زباله در استان بسیار ضروری است/ دولت از شهرداری ها برای دفن بهداشتی زباله ها حمایت می کند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مدیریت پسماند در شهرهای استان با مشکل اساسی روبروست گفت: دستورات لازم برای مطالعات تخصصی در خصوص مدیریت پسماند در شهرهای مختلف صادر شده و امیدواریم به زودی با تامین و تخصیص اعتبار لازم این موضوع نهایی شود.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 16:56
استاندار شهریاری:
تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده برای صنوف و مناطق حاشیه نشین در دستور کار قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای صنوفی که بیشتر با مردم ارتباط دارند از طریق صمت و دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده تهیه و توزیع می شود.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 13:30
استاندار آذربایجان غربی:
بیمارستان صحرایی در ارومیه راه اندازی می شود/ تلاش کادر درمانی و پزشکی در مبارزه با کرونا جهادی و ستودنی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با وجود همه تلاشها موج شیوع کرونا ویروس در استان در حال افزایش است گفت: برای مبارزه با کرونا ویروس و درمان بموقع و کامل بیماران احتمالی بیمارستان صحرایی به همت قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در ارومیه به زودی راه اندازی می شود.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 13:20
برگزاری جلسه ستاد مبارزه با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا به ریاست محمدمهدی استاندار آذربایجان غربی شنبه ۱۷ اسفند ماه برگزار شد.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 13:09
فرماندار اشنویه منصوب شد
طی حکمی از سوی وزیر کشور عبدالسلام مام عزیزی به سمت فرماندار شهرستان اشنویه منصوب شد.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 12:46
اطلاعیه
برابر مصوبه لازم الاجرای ستاد ملی مبارزه با کرونا، ساعات کار همه ادارات و دستگاه های اجرایی در کشور و به تبع آن استان آذربایجان غربی از فردا شنبه ۱۷ اسفند ماه برابر روال عادی تعیین شد.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 08:05
آواربرداری در مناطق زلزله‌زده قطور خوی سرعت گرفت
امیرعباس جعفری مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: خوشبختانه تا امروز نزدیک به ۲۰۰ واحد در مناطق زلزله‌زده قطور خوی آواربرداری شده و از امروز سرعت خوبی به خود گرفته است.
  • پنج شنبه 15 اسفند 1398 ساعت 17:00