در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: عادی انگاری کرونا مردم و مسئولان آذربایجان غربی را تهدید می کند/ فرمانداران نسبت به حفظ وضعیت موجود و اجرای دقیق محدودیت ها فعالانه تر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با هشدار نسبت به عادی انگاری و بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای محدودیت های هوشمند در بین مردم و مسئولان گفت: اگر چه امروز شرایط مساعدتری در خصوص کرونا را شاهدیم اما عادی انگاری بزرگترین تهدید است. اگر رعایت نکنیم شاهد شروع پیک چهارم کرونا با تلفات بیشتری خواهیم بود.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 21:56
معاون استاندار:
همراهی مردم آذربایجان‌غربی در اجرای دستورالعمل‌های کرونایی ستودنی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای هفت دوره محدودیت های مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در استان گفت: همراهی مردم با این محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی ستودنی است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 16:15
برگزاری جلسه بررسی زمینه های همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و کانون وکلا دادگستری
نشست بررسی زمینه های همکاری اداره کل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی و کانون وکلای دادگستری استان برگزار شد.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 15:27
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
خدمت رسانی سریع و عادلانه به مردم مهم ترین مطالبه عموم از شهرداران است/ استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران می تواند به ایجاد درآمد پایدار شهرداری ها کمک کند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برخی از مطالبات به حق مردم از شوراها و شهرداری ها در استان، گفت: خدمت رسانی سریع و عادلانه به مردم مهمترین مطالبه مردم از شهرداران است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 15:02
استاندار آذربایجان غربی:
۱۰۰ سرمایه‌گذار برای ایجاد کارخانه در منطقه سرو اعلام آمادگی کرده‌اند/ آذربایجان غربی استعداد تبدیل به منطقه ویژه اقتصادی را دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های نهفته استان برای ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی استانی، گفت: این استان به سبب هم‌مرزی با ۳ کشور، ارتباطات بین‌المللی و دروازه ارتباطی با اروپا مستعد سرمایه‌گذاری بیش‌ از پیش است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 12:53
آذربایجان غربی کماکان دارای کمترین نرخ تورم ۱۲ ماهه در کشور
براساس گزارش مرکز آمار ایران اگر چه آذربایجان غربی در آذر ماه از بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارها برخوردار است اما کماکان همچون ماههای قبل دارای کمترین نرخ تورم ۱۲ ماهه از جمله در خانوار شهری است.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 08:36
در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه مطرح شد؛
استاندار: نقش شوراهای اسلامی شهری در فراهم سازی بستر سرمایه گذاری مهم است/ بازنگری در طرح تفصیلی شهر ارومیه را از طریق وزارت راه و شهرسازی پیگیری می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شکوفایی و توسعه پایدار استان بویژه در تحقق درآمدهای پایدار شهری در گرو فراهم سازی بستر سرمایه گذاری از طریق همه ارکان تاثیر گذار از جمله شوراهای اسلامی شهرهاست گفت: بدون همکاری و تلاش جمعی در جذب سرمایه گذاری اشتغال و توسعه پایدار بویژه در حوزه درآمد های پایدار شهری تحقق نمی یابد.
  • یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 08:35
در بازدید از مجتمع دخانیات عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های اشتغال زایی مجتمع دخانیات آذربایجان غربی توسعه می یابد/ صنعت دخانیات قابلیت جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی را دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه قابلیت های مهم مجتمع دخانیات در تولید و اشتغال به خوبی مورد بهره برداری قرار نگرفته است گفت: موانع راه اندازی خط تولید جدید مجتمع دخانیات با بهره گیری از ماشین آلات نوین به زودی مرتفع می شود و بستر مناسبی برای اشتغال زایی بیشتر فراهم می گردد.
  • شنبه 6 دی 1399 ساعت 16:28
پیام تسلیت مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی درپی درگذشت " صفرعلی محمدپور" جانباز سرافراز و خبرنگار پیشکسوت ماکویی
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی در پیامی درگذشت آقای صفرعلی محمدپور" جانباز سرافراز و خبرنگار پیشکسوت شهرستان ماکو را تسلیت گفت.
  • جمعه 5 دی 1399 ساعت 23:50