اطلاعیه شماره 22 ستاد انتخابات کشور صادر شد
اعضای شعب اخذ رأی حتماً در شعبه یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن جهت ابلاغ دستورالعمل­ های فوری ستاد انتخابات کشور در دسترس داشته باشند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه 22 خود از اعضای شعب اخذ رأی خواست حتماً در شعبه اخذ رأی یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن در دسترس داشته باشند تا دستورالعمل­ های فوری ستاد انتخابات کشور را که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ابلاغ می گردد مورد عمل قرار دهند.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:25
اطلاعیه شماره 21 ستاد انتخابات کشور صادر شد
تمامی شعب آماده اخذ رأی از کلیه واجدین شرایط، با رعایت پروتکل های بهداشتی می باشند/ همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی، ماسک، خودکار شخصی ضروری است
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه 21 خود از اعلام آمادگی تمامی شعب جهت اخذ رأی از کلیه واجدین شرایط، با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و اعلام کرد: همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی، ماسک، خودکار شخصی و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام مراجعه به شعب اخذ رای ضروری است .
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:24
کتاب قلب فرهنگی جامعه است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی گفت: کتاب قلب فرهنگی جامعه است و همه اهداف و برنامه‌ها باید در راستای ترویج فرهنگ مطالعه باشد و طرح‌های کتابخوانی به‌خاطر گسترش فضای مجازی باید به‌روز شود.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:03
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
6500 دز واکسن دیگر به استان اختصاص یافت/ 2795 شعبه اخذ رأی در استان در نظر گرفته شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اختصاص 6500 دز واکسن دیگر به استان، گفت: این تعداد واکسن تا 24 ساعت آینده وارد استان شده و آماده تزریق خواهد بود.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 22:37
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
هماهنگی دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه عاملی بر روان‌سازی ترافیک استان/مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا قابل‌قبول نیست.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 14:22
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت سیلوهای استان یک میلیون و 100 هزار تن است/ذخیره‌سازی در سیلوها با عدالت صورت گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 100 هزار تنی سیلوهای سطح استان، گفت: انتظار می‌رود سیاست‌ها به‌طوری اتخاذ شود تا تمرکز بر روی چندین واحد نباشد.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:54
در دیدار با رییس سازمان اوقاف و امور خیریه بیان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مصارف وقف برای مردم تبیین شود/ وقف می تواند در توسعه استان بسیار نقش آفرین باشد
استاندار آذربایجان غربی با بیان بر اینکه اگر مصارف وقف برای مردم تبیین شود، علاقمندی برای مشارکت در این امر بیشتر خواهد شد گفت: اعلام و تبیین مصارف وقف برای مردم از اصلی ترین راهکارهای فرهنگ سازی در مورد وقف است.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:22
در جلسه شورای اداری عنوان شد؛
استاندار: دستگاه های اجرائی موظف به پشتیبانی مالی و انسانی در برگزاری انتخابات هستند/ متاسفانه بخاطر تبلیغات صورت گرفته چهره شهرها تخریب شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت مشارکت همگانی برای برگزاری باشکوه انتخابات، گفت: به جهت وسعت کار دستگاه های اجرایی طبق قانون موظف هستند از نظر مالی و نیروی انسانی برگزاری انتخابات را پشتیبانی نمایند.
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 17:11
رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی:
دستگاه های نظارتی اجازه ندهند اختلافات قومی و مذهبی خدشه ای بر روند انتخابات وارد کند
رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی: با اشاره به فرا رسیدن روز انتخابات گفت: دستگاه های نظارتی اجازه ندهند اختلاف قومی و مذهبی خدشه ای بر روند انتخابات وارد کند
  • سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 14:32