رئیس جمهور طی پیامی درگذشت سیامند رحمان را تسلیت گفت.
رئیس جمهور طی پیامی درگذشت سیامند رحمان را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:15
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت سیامند رحمان قهرمان جهان و پارالمپیک
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت جهان پهلوان سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری معلولان جهان و پارالمپیک را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:13
استاندار:
تمهیدات لازم برای تامین اقلام ضد عفونی کننده در آذربایجان غربی اندیشیده شده است/ با بسیج عمومی، پرهیز از رفتارهای هیجانی، آگاهسازی عمومی و رعایت بهداشت فردی بر کرونا فائق می آییم
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ملزومات مورد نیاز اقلام ضد عفونی کننده بیش از نیاز استان تولید می شود گفت: با برگزاری جلسات مختلف و بازدیدهای میدانی انجام گرفته روند توزیع این اقلام جهت سهولت دسترسی مردم انسجام یافته تر شده است.
  • یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 09:08
تاکید معاون سیاسی امینتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت تهیه و توزیع عادلانه مواد بهداشتی و پزشکی در استان
معاون سیاسی امینتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت تهیه و توزیع عادلانه مواد بهداشتی و پزشکی در استان تاکید کرد.
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 12:35
اطلاعیه
کاهش ساعات کار ادارات ستادی و اجرایی استان
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 09:27
استاندار شهریاری در نشست استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا:
همه مسئولان بر اساس برنامه ریزی های ستاد ملی و وزارت بهداشت عمل کنند. برای دسترسی آسان مردم به اقلام بهداشتی و ضد عفونی از ظرفیت های ویژه استان استفاده بشود
استاندار آذربایجان غربی : جانفشانی کارکنان بیمارستانی قابل تقدیر است. همانطور که انتظار داریم فروشندگان و کسبه در فروش اقلام پیشگیرانه با وجدان کاری انجام وظیفه نمایند ما نیز باید بیش از پیش در وظایف مان با وجدان باشیم و کوتاهی نکنیم.
  • شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 09:17
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
وحشت از بیماری کرونا از خود بیماری کشنده تر است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: کرونا هراسی باعث ایجاد تشویش، استرس و اضطراب در بین مردم می شود ، وحشت از این بیماری از خود بیماری کشنده تر است.
  • پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت 15:30
استاندار آذربایجان غربی:
با وجود تلاشهای خوب انجام گرفته ولی خدمات رسانی به زلزله زدگان هنوز تمام نشده است/ خسارت اماکن روستایی از محل بیمه تا پیش از پایان سال پرداخت می شود/ مدیران دستگاه های اجرایی بطور مستمر در مناطق زلزله
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه تلاشهای خوبی برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده از سوی دستگاه های اجرایی انجام گرفته است گفت: مرحله اول امدادرسانی به زلزله زدگان تمام شده و وارد مرحله آواربرواری و بازسازی اماکن خسارت دیده شده ایم.
  • پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت 12:35