در نشست بررسی برنامه سازگاری با کم آبی عنوان شد؛
استاندار: توسعه کشاورزی آذربایجان غربی در گرو بازنگری برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است/ اجرای کامل برنامه سازگاری با کم آبی منوط به نگاه عادلانه ستاد احیای دریاچه ارومیه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پروژه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت با موفقیت همراه بوده است و امروز تداوم همان سیاست های چندسال گذشته مانع توسعه کشاورزی استان شده است، بر ضرورت بازنگری در برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه به منظور توسعه کشاورزی تاکید کرد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:20
اطلاعیه انتخاب مشاور پروژه تهیه طرح هادی زرآباد
اطلاعیه انتخاب مشاور پروژه تهیه طرح هادی زرآباد
  • چهارشنبه 8 بهمن 1399 ساعت 11:35
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت برای مردم تبیین شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به کاهش نرخ رشد در کشور و در استان گفت: دستگاه های فرهنگی و آموزشی و رسانه ها بویژه صدا و سیما بصورت جدی به این مسئله ورود کرده و آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت را برای مردم تبیین کنند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 19:09
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پایانه مرزی تمرچین با افق بیست ساله ساماندهی می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم دقت به نیازهای آینده کشورمان در ارتباط با مرز و پایانه‌های مرزی، گفت: پایانه مرزی تمرچین به عنوان یکی از پایانه های مرزی مهم کشور با افق ۲۰ ساله ساماندهی می شود.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 18:06
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار شد؛
لزوم تخصیص اعتبار لازم برای اجرای خانه جوان ارومیه/ تامین اعتبار برای افتتاح آکادمی تخصصی والیبال یدالله کارگر پیشه ارومیه/ تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای پروژه های در دست احداث و نیز نگهداری از اماکن ورزشی موجود تاکید کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 15:20
برگزاری نشست مشترک مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی "من مادرم،بچه های ایران فرزند من"
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی من مادرم ،بچه های ایران فرزند من" با طیب قاسمی مدیرکل نوسازی مدارس دیدار و گفتگو کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:13
دیدار استاندار آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی امروز دوشنبه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص بررسی آخرین وضعیت روند توسعه استان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 08:30
روز سه‌شنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۷ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای پیرانشهر و بوکان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:47
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم تسریع صادرات سیب از آذربایجان غربی/550 هزار تن سیب در سردخانه‌های استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از خروج بسیار کم سیب از استان، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مرتبط با موضوع سیب توان خود را برای برطرف کردن مشکلات صادرات به کار گیرند.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 08:17