معاون استاندار :
لزوم برنامه ریزی دقیق برای بهبود سواد آموزی در آذربایجان غربی/ دولت خدمات آموزشی ارزنده ای در مناطق مرزی ارائه کرده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت افزایش سطح سواد عمومی جامعه به ویژه در سطح استان، گفت: دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران در طول چند دهه گذشته خدمات بسیاری برای افزایش سطح سواد عموم به ویژه در مناطق مرزی انجام داده است.
  • سه شنبه 2 دی 1399 ساعت 18:09
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
ریشه بسیاری از ناهنجاری های سیاسی و امنیتی، معضلات اجتماعی است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر حل مسائل و معضلات اجتماعی گفت: ریشه بسیاری از ناهنجاری های سیاسی و امنیتی، معضلات اجتماعی است.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 18:08
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و قضایی در برخورد با تخلفات ساخت و ساز/ ظرفیت دستگاه های استانی برای جلوگیری از تخلفات به کار گرفته شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و قضایی استان، گفت: دستگاه های استانی به ویژه جهاد کشاورزی و یگان حفاظت از اراضی وظیفه سنگینی در راستای برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز بر عهده دارند.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 18:07
به دنبال پیگیری از معاون اول رئیس جمهور و وزرای کشاورزی و صمت عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: بحث ممنوعیت صادرات سیب درختی منتفی است/ رفع موانع صادراتی در اولویت قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سیاست وزارت صمت برای ممنوعیت صادرات سیب درختی مورد قبول استان نیست گفت: از روز گذشته پیگیری های لازم از طریق معاون اول رئیس جمهور و وزرای کشاورزی و صمت انجام گرفت و این موضوع منتفی اعلام شد.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 13:34
در نشست بررسی مشکلات تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی استان ها مطرح شد:
دین پرست : تامین مایحتاج عمومی مردم در اولویت برنامه ها قرار دارد/ ثبات قیمت ها در حوزه اقلام مصرفی و نظارت بر آن الزامی است / ضرورت فعال شدن ظرفیت های استانی برای افزایش تولید ملی/ بررسی زمینه های اف
بابک دین پرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام ستاد تسهیل و رفع مواد تولید؛ با بیان اینکه در شرایط خطیر کنونی مهم ترین ماموریت دستگاههای مسئول، تامین‌کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی و تنظیم بازار است؛گفت: تنظیم بازار در اصل : تامین به موقع مایحتاج عمومی مردم و نظارت مستمر ، دقیق و هدفمند بر قیمت های مصوب است که علیرغم شرایط سخت تحریمی و آثار جهانی ناشی از شیوع بیماری کرونا، با لطف خداوند متعال و با همت و تلاش مسئولان کشور ، به نحو موثری در حال انجام است.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 08:43
در مراسم تقدیر از قهرمانان ورزشی عنوان شد؛
استاندار: ارتقای سرانه بهره مندی از زیرساخت های ورزشی آذربایجان غربی از دغدغه های اساسی دولت است/ توسعه ورزش همگانی و حرفه ای نشاط اجتماعی را درپی دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه علیرغم محدودیت های مالی و حجم کثیر مطالبات مردم در بخش های مختلف که سالها بی پاسخ مانده بود گفت: ارتقای سرانه بهره مندی از زیرساخت های ورزشی جزو دغدغه های اساسی دولت در این استان است.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 19:57
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
تحقق مطالبات فعالان حمل و نقل یک ضرورت جدی است/ بخش حمل و نقل در رویدادهای مهم کشور همواره اثربخش بوده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تحقق مطالبات فعالان حمل و نقل برای افزایش بهره وری یک ضرورت جدی است.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 12:56
در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار: عملکرد برخی بانک ها و مدیران در جذب و تخصیص تسهیلات اشتغال زایی غیرقابل دفاع است/ سال گذشته از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ۱۱ هزار شغل ایجاد شد
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از عملکرد برخی مدیران و بانک ها در جذب و تخصیص تسهیلات اشتغال زایی تصریح کرد: در شرایط فعلی پرداخت تسهیلات یکی از راهکارهای اساسی ایجاد شغل است و قابل قبول نیست که برخی مدیران و بانک ها در انجام تعهد و جذب سهمیه خود کوتاهی و تعلل کنند.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 08:15
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت فرزند فرماندار اشنویه
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت فرزند عبدالسلام مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه پیام تسلیتی صادر کرد.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 08:12