معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
در راستای مبارزه و مقابله با ویروس کرونا، اماکن و معابر پرتردد شهرها و روستاهای استان ضدعفونی می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن پرتردد شهری و روستایی استان خبر داد و گفت : به همت شهرداریها و دهیاریهای استان معابر و اماکن پرتردد استان ضدعفونی می شود.
  • شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 15:30
ابلاغ دور کاری دستگاه های اجرائی آذربایجان غربی
معاون امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی از ابلاغ دور کاری دستگاه های اجرائی خبر داد.
  • شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 11:00
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جانبازان شیمیایی سردشت انجام می دهیم
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جانبازان شیمیایی سردشت انجام می دهیم.
  • پنج شنبه 22 اسفند 1398 ساعت 13:49
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: اقلام بهداشتی در بین افراد نیازمند جامعه توزیع می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد شیوع بیماری کرونا در جامعه گفت: به منظوری جلوگیری از آسیب پذیری اقشار کم درآمد جامعه ، اقلام بهداشتی و ضد عفونی در بین این افراد بصورت رایگان توزیع می شود.
  • پنج شنبه 22 اسفند 1398 ساعت 11:22
دیدار معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با استاندار آذربایجان غربی
معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 22 اسفند 1398 ساعت 10:02
استاندار آذربایجان غربی:
با پزشکان و درمانگاه هایی که مطب های خود را به بهانه کرونا تعطیل کرده اند برخورد می شود/ برای تامین نیازهای بهداشتی و ضدعفونی کننده از چین و کشورهای همسایه واردات خواهیم داشت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت همدلی و وفاق در جامعه برای غلبه بر کرونا ویروس و تقدیر از جامعه پزشکی به عنوان خط مقدم مبارزه گفت: با پزشکان و درمانگاه هایی که به بهانه کرونا ویروس مطب و درمانگاه ها را تعطیل کرده و برای مردم مشکل ایجاد کرده اند برخورد می شود.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 21:09
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شهدا
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت ۲۲ اسفند ماه روز شهدا پیامی صادر کرد.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 20:53
افتتاح طرح آبخیزداری در ارومیه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی طرح آبخیزداری در ارومیه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 11:51
معاون استاندار :
۱۲ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی فعالیت می کنند/ تلاش جامعه پزشکی و داروسازان در مبارزه با کرونا ستودنی است/ کالاهای اساسی به اندازه کافی در استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۱۲ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در استان فعالیت دارند گفت: تولید کنندگان استان همراه با جامعه پزشکی و داروسازی از هیچ کوششی در مسیر خدمت به مردم برای مبارزه با کرونا ویروس دریغ نمی ورزند.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 09:42