استاندار آذربایجان غربی:
فرهنگ و هنر آذربایجان همواره در طول تاریخ به غنای فرهنگی و ادبی کشور کمک کرده است
استاندار آذربایجان غربی گفت: تقویت بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان به نوعی تقویت و تعالی بخشی به فرهنگ و هنر ایران است.
  • یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 14:08
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری : دلایل فراوانی نامتعارف شکایات مردمی، شناسایی و رفع شوند
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم که درمحل سالن حوزه استاندار تشکیل شد گفت : تشکیل پرونده و برخوردهای مکرر موردی در مقابله با نارسائی ها و تخلفات هرچند لازم و بازدارنده هست ولی چاره ساز نیست ، لذا علت و ریشه بروز تخلف و جرم شناسایی و بسترهای زایش و رویش تخلف در ادارات خشک شود .
  • یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 13:54
استاندار آذربایجان غربی در نشست با احزاب و تشکل های سیاسی:
احزاب و گروه های سیاسی امید را به جامعه تزریق کنند/ گسترش فرهنگ حزبی زیربنای توسعه سیاسی در جامعه است
در نشستی که بیش از بیش از 3 ساعت بطول انجامید دبیران احزاب و تشکل های سیاسی دیدگاه ها و نکته نظرات خود در خصوص روند فعالیت احزاب،توسعه سیاسی و بهبود شاخص های توسعه اقتصادی را با استاندار شهریاری در میان گذاشتند.
  • یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 09:11
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: 35 دفتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی در استان فعالیت دارند
علی مصطفوی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در نشست دبیران احزاب و تشکل های سیاسی با استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام شکل گرفته برای بهره مندی از ظرفیت و جایگاه احزاب در توسعه سیاسی تصریح کرد: در اجرای بند یک منشور سیاسی ابلاغی از سوی وزیر کشور علاوه بر افتتاح خانه احزاب در استان، نشست های متعددی نیز با حضور دبیران احزاب برگزار شده است.
  • یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 09:09
بررسی 37 طرح در نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان
با حضور استاندار آذربایجان غربی، نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان برگزار و در 37 طرح بررسی و تصمیم گیری شد.
  • شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 14:35
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
کمیته تخصصی بررسی نواقصات یادمان شهید باکری تشکیل می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل کمیته تخصصی بررسی نواقصات یادمان شهید باکری در ارومیه خبر داد و گفت: گزارش این کمیته جهت تصمیم گیری و کمک به تکمیل طرح یادمان شهید باکری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مطرح خواهد شد.
  • شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 14:20
استاندار شهریاری در بازدید از روستای کفچرین خوی:
خواست مردم مهم ترین رکن تصمیم گیری های مدیریتی باشد
استاندار آذربایجان غربی نظر و خواست مردم را اصلی اساسی در تصمیم گیری های مدیریتی دانست و از مدیران استانی خواست که برای سرنوشت مردم پشت درهای بسته تصمیم نگرفته و خواست و رفاه آنان را درنظر بگیرند.
  • شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 08:13