در دومین روز دهه فجر انجام گرفت؛
بهره برداری از پروژه های آبرسانی به ۴۱ روستا با ۴ هزار و ۵۰۳ خانوار و ۱۶ هزار و ۹۹۸ نفر جمعیت و اعتبار ۱۶۱ میلیارد ریال در استان/توزیع اعتبارات مناطق محروم در اولویت قرار دارند/ ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس
استاندار آذربایجان غربی یکی از دغدغه های جدی در رفع محرومیت از چهره برخی مناطق را توزیع عادلانه اعتبارات بر اساس شاخص محرومیت و عقب ماندگی دانست و گفت: از دو سال قبل با برنامه ریزی انجام گرفته اعتبارات مناطق محروم استان دو تا چهاربرابر سهم جمعیتی تخصیص یافت تا محرومیت شکل گرفته از برخی مناطق کاسته شود.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:35
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
۱۰ طرح عمرانی در تکاب به بهره‌برداری رسید
۱۰ طرح عمرانی، زیربنایی و بهداشتی با ۱۵۳ میلیارد ریال هزینه در دومین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:25
افتتاح پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ بین جاده ای محور تکاب - بیجار با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی
طرح بهداشتی پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ بین جاده ای محور تکاب - بیجار، امرروز یکشنبه همزمان با دومین روز دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در روستای دورباش بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:21
بهره برداری از 2 طرح آسفالت معابر عمومی روستایی در تکاب با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی
طرح هایی آسفالت معابر روستاهای حاجی بابا سفلی و حاجی بابا وسطی از توابع بخش مرکزی تکاب به مساحت ۹ هزار مترمربع در دومین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:17
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
افتتاح ۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به مناسبت دهه فجر
۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به طول ۲۳ کیلومتر شامل راه دسترسی تکاب به شهرهای بیجار، شاهیندژ و دندی امروز یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار تکاب و جمعی از مسئولان استانی و محلی به طور همزمان با محوریت طرح آسفالت تکاب - بیجار به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:01
با حضور معاون استاندار؛
گازرسانی به ۲۰ روستای تکاب آغاز شد
عملیات گازرسانی به ۲۰ روستای دورافتاده و سخت‌گذر محور «مایین‌بلاغ» تکاب با ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار دولتی در دومین روز از دهه فجر آغاز شد.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 10:40
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری :
بیانیه گام دوم انقلاب بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگو‌های گام‌اول تأکید دارد
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گفت: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگو‌های گام‌اول تأکید دارد.
  • یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 14:14
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی: استان آماده برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و باشکوه است
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: استان آماده برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و باشکوه است.
  • یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 12:33