با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
افتتاح ۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به مناسبت دهه فجر
۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به طول ۲۳ کیلومتر شامل راه دسترسی تکاب به شهرهای بیجار، شاهیندژ و دندی امروز یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار تکاب و جمعی از مسئولان استانی و محلی به طور همزمان با محوریت طرح آسفالت تکاب - بیجار به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:01
با حضور معاون استاندار؛
گازرسانی به ۲۰ روستای تکاب آغاز شد
عملیات گازرسانی به ۲۰ روستای دورافتاده و سخت‌گذر محور «مایین‌بلاغ» تکاب با ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار دولتی در دومین روز از دهه فجر آغاز شد.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 10:40
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری :
بیانیه گام دوم انقلاب بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگو‌های گام‌اول تأکید دارد
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گفت: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگو‌های گام‌اول تأکید دارد.
  • یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 14:14
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی: استان آماده برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و باشکوه است
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: استان آماده برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و باشکوه است.
  • یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 12:33
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی خبر داد: صادرات جمهوری اسلامی ایران به 100 کشور جهان
معاون و قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه نظام استکباری علیه کشورمان، رکورد وزنی صادرات طی سال جاری شکسته شده و به رقم بی‌نظیر ۱۱۵ میلیون تن در این بخش رسیده‌است.
  • یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 08:24
استاندار آذربایجان غربی :
همه دستگاههای اجرایی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی باید آمادگی لازم را برای پیشگیری از ویروس کرونا داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی در جلسه پدافند زیستی بر هوشیاری و آمادگی همه دستگاههای اجرایی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی برای پیشگیری و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تاکید نمود.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 14:11
استاندار آذربایجان غربی: با پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم در کشور حاکم شد/ با وجود تلاش دشمن از طریق پمپاژ ناامیدی و یاس، کشور در اوج اقتدار و عزت است/
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم در کشور حاکم شد گفت: این موضوع برخلاف خواست استکبار بود لذا در طول چهل و یک سال گذشته به شیوه های مختلف درصدد ضربه زدن به نظام بوده است.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 13:48
استاندار آذربایجان غربی: دهه فجر فرصتی مناسب برای تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در بین مردم است/ مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به تبیین دستاوردهای نظام به مردم اهتمام جدی داشته باشند/
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه برنامه های دهه فجر می بایست باشکوهتر از هر سال برگزار شود گفت: دشمن با همه توان درصدد ناامید ساختن مردم است لذا در این شرایط در برنامه ریزی ها می بایست ضمن آرامش بخشی و امید آفرینی به مردم، روحیه مقاومت و خودباوری را نیز در جامعه تقویت کرد.
  • شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 09:28