برگزاری جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 14:01
رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان غربی : انتخابات پرشور تقویت کننده انسجام ملی است
رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در کشور، گفت : انتخابات پرشور تقویت کننده انسجام ملی است.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:55
افرادی که در تهران مسافرکشی می‌کنند و در شب ها را در ماشین می خوابند (+عکس)/ حضور استاندار آذربایجان غربی در میان آنها
از گفته هایشان پیدا بود بیشتر آنها اهل سلماس، ماکو و ارومیه هستند و خانواده هایشان در آنجا زندگی می کنند. با این حال، کمتر کسی در میان آنان به صراحت از کولبری سخن می گفت.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:07
معاون استاندار: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در اسفندماه انجام گرفته است/ همه تلاشها باید معطوف به مشارکت حداکثری در انتخابات باشد
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فراهم سازی بسترهای برگزاری یک انتخابات باشکوه در اسفندماه توسط ستاد انتخابات استان گفت: بر اساس تدابیر اتخاذ شده مقدمات برگزاری انتخابات اسفندماه مهیا شده است و تلاش همه متولیان امر باید مشارکت حداکثری در انتخابات باشد.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:04
معاون اقتصادی استاندار خواستار شد؛
لزوم تسریع در تکمیل سیستم تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی/ توجه به پیوست های زیست محیطی در توسعه فعالیتهای تولیدی و اقتصادی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دغدغه های زیست محیطی جامعه و توجه به اقتصاد پاک، شرکت شهرکهای صنعتی در تکمیل سیستم تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی اهتمام جدی داشته باشد.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:02
استاندار آذربایجان غربی:
آموزش و پرورش افت تحصیلی در مدارس روستایی را بررسی کند/ نوسازی مدارس هر چه سریعتر مشکل گرمایشی مدارس نیازمند را برطرف کند/ نباید برای تامین هزینه های سوخت و ایاب و ذهاب مدارس از خانواده ها پولی دریافت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه گزارش هایی مبنی بر افت تحصیلی در مدارس روستایی بخاطر کم کاری برخی معلمان و نبود امکانات دریافت کرده است، از آموزش و پرورش خواست تا این مسئله را بررسی کند.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:00
دیدار عضو مجلس خبرگان رهبری با استاندار آذربایجان غربی
آیت الله سید احمد حسینی خراسانی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار نمود.
  • شنبه 5 بهمن 1398 ساعت 08:49
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی برگزار می کند:
اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار»
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به مناسبت ایام ا… دهه فجر اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار» را در دو بخش عکاسان خبری و روابط عمومی ها برگزار می کند.
  • شنبه 5 بهمن 1398 ساعت 08:30
استاندار آذربایجان غربی: ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش معدن احصا شود/ دستگاه های متولی از تخریب کوه زنبیل در ارومیه جلوگیری کنند
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ظرفیت های معدنی استان برای سرمایه گذاری به درستی احصا و مشخص نشده است گفت: برای ورود بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در معادن استان می بایست اطلس معادن که دربرگیرنده ظرفیت ها و مزیت های سرمایه گذاری است تهیه شود.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 12:39