معاون استاندار آذربایجان غربی:
در دهه فجر ۲۵۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه آب افتتاح و کلنگ زنی شد/ ۲۴۰ کیلومتر از رودخانه های استان به منظور پیشگیری از سیل و احیای دریاچه ارومیه لایروبی شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های متعدد حوزه آب در دهه فجر گفت: در دهه فجر ۲۳ پروژه به ارزش ۹۰ میلیارد تومان افتتاح و ۲ پروژه به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.
  • شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 08:55
آذربایجان غربی برای سومین فصل پیاپی رتبه نخست بهبود محیط کسب و کار کشور را کسب کرد
نتایج پایش ملی محیط کسب‌وکار کشور در پاییز 1398 از سوی مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران منتشر شد و آذربایجان غربی برای سومین فصل پیاپی #رتبه_نخست محیط کسب و کار کشور را کسب کرد.
  • پنج شنبه 17 بهمن 1398 ساعت 07:56
استاندار شهریاری:
عقب ماندگی های آذربایجان غربی به سرعت در حال جبران است/ توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار در اولویت قرار دارد/ دستاوردهای نظام در تامین زیرساخت های توسعه ای بی نظیر است
استاندار شهریاری اقدامات صورت گرفته در آذربایجان غربی در حوزه های درمان، آب روستایی، گاز رسانی، برق و حمل و نقل در چند سال اخیر به منظور جدا شدن از ته جدول توسعه یافتگی کشور را قابل تقدیر دانست و گفت: با توجه دولت و تخصیص منابع اعتباری لازم امروز آذربایجان غربی در شاخص هایی چون سرانه تخت بیمارستانی، بهره مندی از آب شرب سالم روستایی و گاز رسانی از میانگین کشوری فرا رفته است.
  • پنج شنبه 17 بهمن 1398 ساعت 07:55
تشریح آخرین وضعیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان غربی
علی مصطفوی رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی، آخرین وضعیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را تشریح کرد.
  • چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 13:00
استاندار شهریاری خبر داد؛
بهره برداری از ۲ هزارمیلیارد تومان پروژه در آذربایجان غربی با حضور رئیس جمهور در اوایل سال آینده/ توجه به توسعه زیر ساخت های فرهنگی برای افزایش مشارکت اجتماعی
استاندار آذربایجان غربی از این خبر داد که اوایل سال آینده ۲ هزار میلیارد تومان پروژه در بخش های بهداشت و درمان، صنعت و فرهنگی با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.
  • چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 08:23