برگزاری هفتمین جلسه شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
هفتمین جلسه شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 13:45
برگزاری اولین جلسه  کارگروه زنان و خانواده ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر و اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر
اولین جلسه  کارگروه زنان و خانواده ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر برگزار شد.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 13:07
معاون امور عمرانی استاندار در جمع مردم روستای " گل بهی" بوکان:
دولت نگاه ویژه ای به جامعه روستایی دارد/ برای توسعه روستایی در آذربایجان غربی به مشارکت روستائیان نیاز داریم
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ آیدین رحمانی در جریان سفر به شهرستان بوکان و در جمع مردم روستای " گل بهی" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و نقش این شهید بزرگوار در تقویت وحدت و همبستگی تصریح کرد: پاسداری از خون این شهید والا مقام از طریق خدمت رسانی بی منت و توام به جهاد میسر می شود.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 12:43
معاون استاندار:
آذربایجان‌غربی به ۴۵۰۰ کلاس درس نیاز دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: این استان در وضعیت فعلی برای رسیدن به میانگین سرانه فضای آموزشی کشور به چهارهزار و ۵۴۰ کلاس درس جدید نیاز دارد.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 10:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جامعه مهندسین باید بیش از اینها در تصمیم گیری های توسعه محور نقش آفرینی کنند/ دنبال راهکارهای لازم برای حل مشکلات قشر مهندسی استان هستیم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های فنی و علمی جامعه مهندسین بر ضرورت نقش آفرینی آنان در تصمیم گیری های توسعه محور بویژه در استان تاکید کرد.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 10:37
معاون استاندار:
در برنامه های بازآفرینی شهری، توجه ویژه ای به سکونتگاه های غیر رسمی صورت می گیرد/ ۱۰۰ درصد اعتبارات بازآفرینی جذب شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بوکان به عنوان یکی از شهرهایی که با درصد بالایی از سکونتگاه غیررسمی مواجه است معرفی می شود گفت: در برنامه ریزی های ستاد بازآفرینی شهری نگاه ویژه ای به این مقوله شده است.
  • سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 10:34
برگزاری پنجمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی
پنجمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • دوشنبه 23 دی 1398 ساعت 14:18
روز چهار شنبه مورخ 98/10/25 انجام می گیرد؛
حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
روز چهار شنبه مورخ 98/10/25 انجام می گیرد؛ / آیدین رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
  • یکشنبه 22 دی 1398 ساعت 14:03