استاندار آذربایجان غربی:
آموزش و پرورش افت تحصیلی در مدارس روستایی را بررسی کند/ نوسازی مدارس هر چه سریعتر مشکل گرمایشی مدارس نیازمند را برطرف کند/ نباید برای تامین هزینه های سوخت و ایاب و ذهاب مدارس از خانواده ها پولی دریافت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه گزارش هایی مبنی بر افت تحصیلی در مدارس روستایی بخاطر کم کاری برخی معلمان و نبود امکانات دریافت کرده است، از آموزش و پرورش خواست تا این مسئله را بررسی کند.
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 08:00
دیدار عضو مجلس خبرگان رهبری با استاندار آذربایجان غربی
آیت الله سید احمد حسینی خراسانی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار نمود.
  • شنبه 5 بهمن 1398 ساعت 08:49
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی برگزار می کند:
اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار»
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به مناسبت ایام ا… دهه فجر اولین جشنواره استانی عکس «چهل و یکمین بهار» را در دو بخش عکاسان خبری و روابط عمومی ها برگزار می کند.
  • شنبه 5 بهمن 1398 ساعت 08:30
استاندار آذربایجان غربی: ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش معدن احصا شود/ دستگاه های متولی از تخریب کوه زنبیل در ارومیه جلوگیری کنند
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ظرفیت های معدنی استان برای سرمایه گذاری به درستی احصا و مشخص نشده است گفت: برای ورود بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در معادن استان می بایست اطلس معادن که دربرگیرنده ظرفیت ها و مزیت های سرمایه گذاری است تهیه شود.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 12:39
برگزاری جلسه بررسی پیگیری مطالبات تامین اجتماعی دستگاه های اجرایی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه بررسی پیگیری مطالبات تامین اجتماعی دستگاه های اجرایی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 12:38
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی: تبیین عملکرد ها نقشی موثر در مشارکت حداکثری در انتخابات دارد/ ۱۳۴ هزار نفر رای اولی می توانند در انتخابات اسفندماه مشارکت نمایند
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با اشاره به نقش و اهمیت تبیین عملکرد ها در جلب مشارکت حداکثری مردم برای انتخابات، پاسخگویی بی واسطه، شفاف و بموقع را از جمله دستاوردهای رضایتمندی مردم دانست.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 11:42
برگزاری جلسه حل مشکلات مالکین زمین های بسیج و توحید ارومیه به ریاست استاندار آذربایجان غربی
در جلسه ای به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان مالکین زمین های بسیج و توحید ارومیه، مشکلات این مالکین مورد بررسی قرار گرفت.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 11:41
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت همه باید ایثارگرانه تلاش نمایند
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت همه باید ایثارگرانه تلاش کنیم.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 11:38
استاندار شهریاری: اعتبارات پژوهشی متناسب با اولویتهای آذربایجان غربی تخصیص یابد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی پژوهشی استان، بر ضرورت تخصیص این اعتبار متناسب با اولویتهای استان تاکید کرد و گفت: برای دستیابی به توسعه پایدار می طلبد تا طرح های پژوهشی به شکلی کاربردی اولویت های استان از جمله کشاورزی، اشتغال و فناوری را مدنظر قرار دهد.
  • پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 11:36
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد: کاهش نرخ بیکاری در استان در سال جاری / کسب رتبه نخست امنیت سرمایه گذاری توسط استان در بهار امسال
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری در سال جاری در استان نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل از کسب رتبه نخست امنیت سرمایه گذاری توسط استان در بهار امسال خبر داد .
  • چهارشنبه 2 بهمن 1398 ساعت 17:32