استاندار آذربایجان‌غربی امروز میهمان سامانه ۱۱۱ است
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مقام عالی استان امروز، سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت و پاسخگوی سوالات مردمی است.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:20
همزمان با سومین روز از دهه فجر انجام گرفت؛
مشکلات ۲۰ فعال اقتصادی آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت/ اهتمام جدی برای رفع موانع تولید، بهبود فضای کسب و کار و کمک به رونق تولید
در سومین روز از دهه فجر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در نشستی که بیش از ۵ ساعت بطول انجامید ضمن بررسی مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی دستورات لازم جهت حل آنها را صادر نمود.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:18
گزارش سفر یکروزه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان چالدران و خوی در سومین روز از دهه مبارک فجر
استادار آذربایجان غربی در سومین روز از دهه مبارک فجر به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان به شهرستان چادران سفر کرد.
  • سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 08:15
در دومین روز دهه فجر انجام گرفت؛
بهره برداری از پروژه های آبرسانی به ۴۱ روستا با ۴ هزار و ۵۰۳ خانوار و ۱۶ هزار و ۹۹۸ نفر جمعیت و اعتبار ۱۶۱ میلیارد ریال در استان/توزیع اعتبارات مناطق محروم در اولویت قرار دارند/ ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس
استاندار آذربایجان غربی یکی از دغدغه های جدی در رفع محرومیت از چهره برخی مناطق را توزیع عادلانه اعتبارات بر اساس شاخص محرومیت و عقب ماندگی دانست و گفت: از دو سال قبل با برنامه ریزی انجام گرفته اعتبارات مناطق محروم استان دو تا چهاربرابر سهم جمعیتی تخصیص یافت تا محرومیت شکل گرفته از برخی مناطق کاسته شود.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:35
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
۱۰ طرح عمرانی در تکاب به بهره‌برداری رسید
۱۰ طرح عمرانی، زیربنایی و بهداشتی با ۱۵۳ میلیارد ریال هزینه در دومین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:25
افتتاح پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ بین جاده ای محور تکاب - بیجار با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی
طرح بهداشتی پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ بین جاده ای محور تکاب - بیجار، امرروز یکشنبه همزمان با دومین روز دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در روستای دورباش بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:21
بهره برداری از 2 طرح آسفالت معابر عمومی روستایی در تکاب با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی
طرح هایی آسفالت معابر روستاهای حاجی بابا سفلی و حاجی بابا وسطی از توابع بخش مرکزی تکاب به مساحت ۹ هزار مترمربع در دومین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:17
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی؛
افتتاح ۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به مناسبت دهه فجر
۳ طرح آسفالت جاده های بین شهری تکاب به طول ۲۳ کیلومتر شامل راه دسترسی تکاب به شهرهای بیجار، شاهیندژ و دندی امروز یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار تکاب و جمعی از مسئولان استانی و محلی به طور همزمان با محوریت طرح آسفالت تکاب - بیجار به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:01
با حضور معاون استاندار؛
گازرسانی به ۲۰ روستای تکاب آغاز شد
عملیات گازرسانی به ۲۰ روستای دورافتاده و سخت‌گذر محور «مایین‌بلاغ» تکاب با ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار دولتی در دومین روز از دهه فجر آغاز شد.
  • دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 10:40