اطلاعیه
صلاحیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی توسط مراجع چهارگانه در دست بررسی می باشد
به دنبال انتشار خبر نادرست از آمار رد صلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور و آذربایجان غربی، به اطلاع مردم فهیم و نجیب استان و مدیران شبکه های مجازی می رساند که این آمار کذب بوده و متعلق به دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی است. صلاحیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی توسط مراجع چهارگانه در دست بررسی می باشد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 11:00
استاندار آذربایجان غربی در دیدار والی آغری ترکیه:
تقویت بازارچه های مرزی گامی موثر در توسعه مناسبات اقتصادی با کشور ترکیه بشمار می رود/ اشتراکات دو کشور ایران و ترکیه فرصتی ارزنده برای بهبود شاخص های اقتصادی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای توسعه بازارچه مرزی " ساری سو" به منظور رونق اشتغال و تقویت مناسبات تجاری و اقتصادی با استان های مرزی کشور ترکیه گفت: با تکمیل و افتتاح کامل این بازارچه ها گام های موثری در بهبود مناسبات اقتصادی دو کشور رخ خواهد داد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 08:52
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است / برای حفظ، نگهداری و جلوگیری از فرسایش خاک در استان امسال 38 پروژه در 255 هزار هکتار در حال انجام است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 14:47
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 13:47
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
دستیابی به توسعه پایدار و اقتصاد سبز با رعایت الزامات زیست محیطی میسر است/ ضمن حمایت از تولید باید حافظ محیط زیست هم باشیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه اقتصاد سبز، اقتصادی است که در سایهٔ زندگی انسان‌های پیشرفته و عدالت اجتماعی پدید می‌آید و در آن خطرها و آسیب‌های زیست‌محیطی در کمترین میزان ممکن قرار دارد گفت: برای دستیابی به این امر نیازمند توجه به الزامات زیست محیطی همسو با توسعه تولید و اشتغال هستیم.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 19:23
آغاز اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح زمستانی استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی+ آلبوم تصویری
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و دستگاه های انتظامی، خدمات رسان و امدادی، رزمایش ترافیکی و انتظامی طرح زمستانی در استان آغاز شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:48
برگزاری چهامین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی
چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:09
بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه + آلبوم تصویری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:05
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: نظارت بر بازار توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود/ مشکلی از بابت ذخیره و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید نظارت ها بر بازار برای مردم ملموس و توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود، گفت: با کم فروشی،گران فروشی و احتکار بشدت برخورد می شود تا مردم در تامین نیازهای بحق شان دچار مشکل نشوند.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:05