معاون استاندار آذربایجان غربی:
توجه به پدافند غیرعامل در ایجاد زیرساخت های اساسی یک اصل مهم است/ مردم در تامین آب مورد نیاز نباید دچار مشکل شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیاده سازی پدافند غیر عامل در ایجاد زیرساخت های اساسی گفت: نباید به دلیل اینکه یک ظرفیتی دچار مشکل شد، مردم در تنگنا قرار بگیرند. با ایجاد پدافند غیر عامل می توان از حجم و مدت خسارتهای احتمالی بسیار کم کرد.
  • یکشنبه 10 اسفند 1399 ساعت 09:28
مناقصه/ تهیه نقشه های پایه رقومی شهرهای نصرت آباد ، نلاس و ایواوغلی
مناقصه/ تهیه نقشه های پایه رقومی شهرهای نصرت آباد ، نلاس و ایواوغلی
  • شنبه 9 اسفند 1399 ساعت 13:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تانکرهای حامل مواد سوختی دپو شده در مرز تمرچین پیرانشهر تا روز دوشنبه از مرز باشماق مریوان وارد عراق می شوند/ تا اطلاع ثانوی خروج مواد سوختی از مرز تمرچین به عراق ممنوع است
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از مجموع ۲۴۰ تانکر حامل مواد سوختی دپو شده در مرز تمرچین پیرانشهر ۹۰ دستگاه تا روز شنبه و مابقی نیز تا روز دوشنبه یازده اسفندماه از طریق مرز باشماق مریوان وارد خاک عراق می شوند.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 22:59
دستور استاندار آذربایجان غربی برای حل مشکل دپوی تانکرهای سوخت در مرز تمرچین پیرانشهر
به دنبال توقف بیش از ظرفیت تانکرهای سوخت در مرز تمرچین پیرانشهر به دلیل عدم پذیرش از سوی اقلیم کردستان عراق، استاندار آذربایجان غربی به دستگاه های متولی دستور داد تا هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل و نیز اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی اقدام نمایند.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 14:31
اطلاعیه
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 10:04
دستور معاون استاندار آذربایجان غربی بر حل سریع مشکل ترکیدگی خط لوله تامین آب بخشی از شهر ارومیه
به دنبال نشست زمین در حاشیه تصفیه خانه گلشهر ارومیه و ترکیدگی ایجاد شده در خط لوله آب به مخزن ولیعصر، چاه های بند و ایستگاه پمپاژ گلشهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه مدیریت بحران شهرستان ارومیه بر ضرورت حل سریع مشکل تاکید کرد.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 00:48
در راستای سرعت بخشی به روند توسعه؛
نشست استاندار و مدیران آذربایجان غربی با معاونان سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار و جمعی از مدیران آذربایجان غربی به منظور بررسی روند توسعه و پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان با معاونان این سازمان دیدار کردند.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:59
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم استقرار کارشناسان استاندارد در بازارچه‌ها و گمرکات آذربایجان غربی/اصل بر کیفیت سنجی کالاهای وارده در استان است تا از ارسال کالاها به سایر استان‌ها برای کیفیت سنجی جلوگیری شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت استاندارد و لزوم توجه به این مهم، گفت: برای جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه صاحبان کالا بایستی از ارجاع کالاها برای انجام آزمایش‌های استاندارد به سایر استان‌ها جلوگیری شود.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:58
معاون استاندار:
امنیت پایدار آذربایجان غربی مرهون همراهی مردم و نیروهای مسلح است/ تلاش دستگاه قضایی در برقراری آسایش و امنیت ستودنی است
معاون استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امنیت پایدار استان مرهون همراهی مردم و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است گفت: با وجود برخورداری از نزدیک به هزار کیلومتر مرز با سه کشور و دسیسه های استکبار برای برهم زدن وحدت موجود، امنیتی پایدار در استان برقرار است.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:57
بر اساس گزارش اتاق ایران و مرکز آمار؛
آذربایجان غربی کماکان رتبه برتر فضای کسب و کار و دارای کمترین نرخ تورم دوازده ماهه
  • چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 09:03