معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
روند واکسیناسیون کرونا در استان باید بر اساس زمان بندی و بر اساس اولویت های وزارت بهداشت صورت گیرد/ میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم استان باید افزایش یابد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در کشور و در استان گفت: روند واکسیناسیون کرونا در استان باید بر اساس زمان بندی و بر اساس اولویت های وزارت بهداشت صورت گیرد.
  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 ساعت 13:46
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی:
سامانه الکترونیکی صدور مجوز تردد خودرو راه اندازی شد
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای درون و برون شهری خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال مردم و جلوگیری از بروز تجمع در فرمانداری ها و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای بین شهری و درون شهری راه اندازی شد.
  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 ساعت 08:48
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
24 دستگاه اجرایی استان ناظر بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند در سطح استان، گفت: گزارش‌ها به‌صورت منظم توسط 24 دستگاه اجرایی استان تهیه شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • شنبه 11 اردیبهشت 1400 ساعت 23:15
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
معلمان ستون اصلی و اثر گذار مباحث فرهنگی و توسعه ای در آموزش و پرورش هستند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی آموزش و پرورش را زیر بنای توسعه در کشور دانست و گفت: ستون اصلی و اثر گذار مباحث فرهنگی و توسعه ای در آموزش و پرورش معلمان هستند.
  • شنبه 11 اردیبهشت 1400 ساعت 23:06
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
شورای فرهنگ عمومی برنامه های موثری برای استفاده صحیح کاربران فضای مجازی تدوین کند/ فضای انتخاباتی در استان باید از فضای قومیتی به سمت رقابتی پیش برود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تعداد قابل توجهی از مردم کشورمان عضو شبکه های مختلف فضای مجازی هستند و از این بستر در حوزه اطلاع رسانی استفاده می کنند که نیاز است شورای فرهنگ عمومی استان برنامه های موثری برای استفاده صحیح کاربران بویژه جوانان و نوجوانان از این فضا را تدوین کند.
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 ساعت 08:11
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>