در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما؛
استاندار: با تداوم روند افزایشی بیماری کرونا با کمبود نیروی انسانی متخصص در بیمارستان ها مواجه خواهیم شد/ رعایت اصول بهداشتی کلید قطع شیوع کروناست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند افزایشی بیماری کرونا در استان گفت: بیماری کرونا در استان در اوج خود قرار دارد و در صورت تداوم این روند با کمبود نیروی انسانی متخصص در بیمارستان ها مواجه خواهیم شد.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 02:03
در آئین افتتاح نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه عنوان شد؛
استاندار: ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی افتتاح شده است/شاخص های آب و برق استان جهش قابل ملاحظه ای داشته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سرمایه گذاری های دولت برای تحقق توسعه پایدار استان گفت: ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان افتتاح شده که با قیمت های امروز رقمی بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان را شامل می شود.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: ایجاد سیستم مدیریت زنجیره تامین درتولید محصولات کشاورزی استان ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تولید قابل توجه انواع محصولات کشاورزی در استان، گفت :ایجاد سیستم مدیریت زنجیره تامین درتولید محصولات کشاورزی استان ضروری است.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:21
آلبوم تصویری؛
سفر وزیر نیرو به آذربایجان غربی
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:12
وزیر نیرو در آذربایجان غربی:
وزارت نیرو 195 پروژه در آذربایجان غربی در دست اجرا دارد/ بهره‌برداری از 360 پروژه بزرگ با سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد تومان از ابتدای پویش/ 30 درصد مشترکان آذربایجان غربی مشمول طرح برق امید هستند
وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه در استان آذربایجان غربی 195 پروژه در دست اجرا دارد که سرمایه گذاری انجام شده و در دست انجام برای این‌ پروژه‌ها افزون بر 11 هزار و 211 میلیارد تومان است.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 12:38
با حضور وزیر نیرو و استاندار آذربایجان غربی در هفته بیست و دوم پویش هر هفته الف ب ایران؛
۵ طرح برقی آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید
۵ طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴.۵ میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو و استاندار شهریاری در قالب هفته بیست و دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به‌صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 11:42
مشاور معاون اقتصادی وزیر کشور:
روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شود
مشاور معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ای منطقه ای وزارت کشور با اشاره به مشکلات موجود در بازارچه های مرزی، گفت: روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی با استفاده از سامانه جامع تجارت ساماندهی می شود.
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 13:19
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی از مجاهدتهای آتشنشانان در راه حفظ جان و آسایش مردم قدردانی نمود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 23:49
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:44
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران؛
آذربایجان غربی کمترین نرخ تورم کشور را داراست
مرکز آمار ایران گزارش ماهانه خود از شاخص قیمت مصرف کننده در شهریور ماه امسال را منتشر کرد که بر این اساس آذربایجان غربی در تورم نقطه به نقطه و نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به شهریور ماه از کمترین نرخ تورم برخوردار است.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 07:38