استاندار شهریاری در جمع مدیران بازرسی کل آذربایجان غربی؛
سازمان بازرسی در پیشگیری و برخورد با تخلفات مالی اداری بدون اغماض عمل کند/ مدیران و مسئولین در انجام وظایف از مشاوره ها و راهنمایی های سازمان بازرسی بهره بگیرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و وظایف سازمان بازرسی در خصوص نظارت بر عملکرد دستگاههای اجرایی و سنجش رضایتمندی مردم و پیشگیری وبرخورد با تخلفات مالی و اداری، یکی از راهکارهای تقویت اعتماد عمومی و تحقق درست ارزشهای نظام مقدس اسلامی را برخورد بدون اغماض با تخلفات دانست و گفت: سازمان بازرسی استان در رویکرد جدی و دقیقی که در پیش گرفته برای تقویت اعتماد مردمی در برخورد با تخلفاتی که از سوی مدیران در هر رده ای که هستند صورت می گیرد، بدون اغماض عمل کند.
  • شنبه 13 مهر 1398 ساعت 13:58
استاندار آذربایجان غربی: دستگاه های متولی ساماندهی کودکان کار فعالتر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت ساماندهی کودکان کار در استان گفت: دستگاه های متولی ساماندکی کودکان کار فعالتر عمل کنند.
  • شنبه 13 مهر 1398 ساعت 13:57
در دیدار مدیر کل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان تعاون روستایی با استاندار آذربایجان غربی:
آخرین وضعیت خرید حمایتی گوجه فرنگی دراستان بررسی شد
در دیدار مرتضی معتمد مدیر کل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، آخرین وضعیت خرید حمایتی گوجه فرنگی توسط سازمان تعاون روستایی و کارخانجات استان مورد بررسی قرار گرفت.
  • پنج شنبه 11 مهر 1398 ساعت 13:32
بازدید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از روند اجرای آمایش ۱۴ اتباع خارجی در استان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با حضور در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان، از روند اجرای آمایش ۱۴ اتباع خارجی در استان بازدید کرد.
  • پنج شنبه 11 مهر 1398 ساعت 13:32
استاندار آذربایجان غربی:
ضرورت واگذاری معادن به افراد واجد صلاحیت/ طرح فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان هرچه سریعتر اجرا شود
محمدمهدی شهریاری در ششمین جلسه شورای معادن استان که صبح امروز در محل استانداری برگزار شد، تاکید کرد: اگر قرار است معدنی واگذار شود باید به افرادی واگذار شود که تخصص و صلاحیت این کار را داشته باشند.
  • پنج شنبه 11 مهر 1398 ساعت 13:30
استاندار شهریاری: ارتقای شاخص های سلامت آذربایجان غربی ملموس و قابل تقدیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیشرفت های به دست آمده در حوزه زیرساخت های بهداشتی درمانی طی سال های اخیر از متولیان این حوزه تقدیر کرده و گفت: یکی از عقب ماندگی های استان در بحث شاخص های بهداشتی درمانی بود که خوشبختانه به مدد مدیران این حوزه و سایر مسئولین شاخص های مدنظر از وضعیت مطلوبی برخوردار است.
  • پنج شنبه 11 مهر 1398 ساعت 13:08