معاون استاندار:
۲۳۹ هزار تن گوجه فرنگی در آذربایجان غربی تولید می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه امسال ۲۳۹ هزار تن گوجه فرنگی در استان تولید می‌شود، گفت: امید داریم تا با توجه به حذف محدودیت‌های صادراتی و کاهش میزان تولید به نسبت سال قبل، شاهد مشکلات کمتری برای کشاورزان در فروش محصول باشیم.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 11:49
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا؛
استاندار آذربایجان غربی: تعامل مردم و مسئولین منجر به کاهش شیوع کرونا در دو هفته اخیر شده است/ تداوم روند کاهشی بیماری کرونا در گرو رعایت دستورالعمل های بهداشتی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه طبق گزارش های دانشگاه علوم پزشکی شیوع کرونا از دو هفته قبل روند کاهشی در استان داشته است، این وضعیت امیدوار کننده را نتیجه تعامل مردم و مسئولین در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی دانست.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 00:28
معاون استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی می تواند نقش به سزایی در جهش تولید داشته باشد/ حضور بسیج در عرصه های حمایت از تولید برجسته است
​​​​​​​معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پتانسیل‌های آذربایجان غربی در زمینه های اقتصادی، مرزی، دارا بودن زمین‌های مستعد برای کشاورزی، صنایع تبدیلی و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص تصریح کرد: این استان می تواند با این ویژگی های منحصربفرد به راحتی در زمینه تحقق جهش تولید ایفای نقش کرده و موثر واقع شود.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 15:38
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ایران در میان ده کشور برتر بهبود یافتگان کرونا/زوایای مختلف احیاء دریاچه ارومیه به همگان معرفی شود/مراسم ماه‌های محرم و صفر با اعتدال صورت می‌گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دولت، گفت: اصحاب رسانه معرف اقدامات دولت به ویژه پروژه‌های کشوری در حوزه‌های مختلف همچون احیاء دریاچه ارومیه به مردم باشند.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 14:28
در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: موازی کاری و تعلل در استعلامات روند سرمایه گذاری پذیرفتنی نیست/ تامین رفاه و توسعه پایدار در گرو جذب سرمایه گذاری است
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از استعلامات موازی و تعلل برخی دستگاه های اجرائی در صدور مجوزهای لازم تصریح کرد: بسیاری از افرادی که مشتاق سرمایه گذاری در استان هستند به دلیل مشکلات موجود از جمله استعلام های موازی و تعلل در صدور مجوزهای لازم از ادامه کار منصرف می شوند.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 14:04
معاون استاندار:
۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان غربی در حال پیگیری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکل ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح کشور، گفت: بیش از ۴۰۰ پرونده قضایی برای مبارزه با ساخت و سازهای غیر قانونی در سطح استان در حال پیگیری است که متأسفانه به نتیجه رسیدن برخی از پرونده‌ها زمان بسیاری به طول می‌انجامد.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 12:56
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی
محمدمهدی شهریاری طی یک پیام روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را گرامی داشت.
  • چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 08:49
روز چهارشنبه ۹۹.۰۵.۲۲ انجام می‌گیرد؛
حضور فرماندار شهرستان چالدران و فرماندار  شهرستان شاهین دژ در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
فرمانداران چالدران و شاهین دژ در سامانه سامد پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.
  • سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 21:25
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
موانع بازگشت ارز حاصل از صادرات باید برداشته شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت بازگشت ارز حاصل از صادرات محصولات مختلف استان به داخل کشور گفت: برای تحقق این امر موانع موجود باید برداشته شود تا صادر کنندگان بتوانند ارز حاصل از صادرات را به راحتی به داخل کشور برگردانند.
  • سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 21:24