معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران وارد ارومیه شد
علی رسولیان؛ معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با استقبال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی وارد ارومیه شد.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 10:10
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
همراهی خیرین با دولت در مناطق روستایی موجب تحکیم شرایط زندگی در روستا ها شده است / در دولت تدبیر و امید ۶۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مناطق روستایی اختصاص یافته است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به همراهی خیرین با دولت در مناطق روستایی در جهت تحکیم شرایط زندگی و مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها گفت: در دولت های یازدهم و داوزدهم بیش از ۶۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و عمران مناطق روستایی به دهیاریهای استان اختصاص یافته است.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 20:54
معاون استاندار بر استفاده بیش‌ازپیش از ظرفیت تعاونی‌ها در آذربایجان غربی تأکید کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های قابل‌استفاده استان در بحث تعاونی‌ها، گفت: با تکیه‌بر هم‌مرز بودن با سه کشور می‌توان از ظرفیت تعاونی‌های مرزی بر اساس استانداردهای به‌روز استفاده کرد.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 13:23
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
۲۹۱ هزار تن گندم از کشاورزن آذربایجان غربی خریداری شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اتمام خرید تضمنی گندم از کشاورزان استان ، گفت: ۲۹۱ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان آذربایجان غربی به ارزش ۷۴۰ میلیارد تومان خریداری شد.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 12:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد؛
صادرات ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار کالا از گمرکات آذربایجان غربی/ تهاتر سیب با موز شکل اجرایی به خود گرفته است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد صادرات آذربایجان غربی گفت: میزان صادرات استان تاکنون ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار بوده است.
  • دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 18:54
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: نشانه های آغاز موج جدید کرونا در آذربایجان غربی مشهود است/ مدیدان دستگاه های اجرایی و فرمانداران در اجرای وظایف خود اهتمام جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی از شروع آهسته موج چهارم کرونا در استان خبر داد و گفت: نشانه های موج چهارم کرونا در استان از افزایش مبتلایان و بسترهای بیمارستانی مشهود است و اگر جدی نگیریم به طور قطع با تلفات سختی مواجه خواهیم بود.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 20:54
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
فروش مرغ و تخم مرغ خارج از قیمت مصوب غیر قانونی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار، گفت: فروش مرغ خارج از قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار یعنی هر کیلو بیشتر از ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان غیر قانونی است.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 20:52
در جلسه ستاد مدیریت بحران مهاباد عنوان شد؛
خسارت ۳۰ میلیارد تومانی به ۷۰ غرفه بازارچه اصغری/ واحدهای خسارت دیده بیمه نبودند
جلسه مدیریت بحران شهرستان مهاباد عصر امروز به منظور بررسی وضعیت بازار اصغری این شهر که شب گذشته دچار حریق شده بود با حضور دستگاه های عضو و نماینده مجلس و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی تشکیل شد.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:44
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت معاون فرماندار چالدران
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت " نادر یوسف زاده" معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان چالدران را تسلیت گفت.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:44
در نشست با فعالین اقتصادی عنوان شد؛
تراز مثبت اقتصادی آذربایجان غربی به جهت بهره مندی از ظرفیت های بالقوه است/ رتبه برتر محیط کسب و کار متعلق به استان است/ رشد سرمایه گذاری و صادرات دراستان به استفاده از برنامه ریزی منسجم تحقق یافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تراز مثبت اقتصادی استان، این امر را بیش از هر عاملی ناشی از ظرفیت های بالقوه مرزی و خدادادی دانست و گفت: اگر چه تلاشهای متولیان امر در بهبود شاخص های اقتصادی موثر بوده اما عامل اساسی ظرفیت های استان در بعد‌های مختلف است.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:43