در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: نشانه های آغاز موج جدید کرونا در آذربایجان غربی مشهود است/ مدیدان دستگاه های اجرایی و فرمانداران در اجرای وظایف خود اهتمام جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی از شروع آهسته موج چهارم کرونا در استان خبر داد و گفت: نشانه های موج چهارم کرونا در استان از افزایش مبتلایان و بسترهای بیمارستانی مشهود است و اگر جدی نگیریم به طور قطع با تلفات سختی مواجه خواهیم بود.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 20:54
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
فروش مرغ و تخم مرغ خارج از قیمت مصوب غیر قانونی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار، گفت: فروش مرغ خارج از قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار یعنی هر کیلو بیشتر از ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان غیر قانونی است.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 20:52
در جلسه ستاد مدیریت بحران مهاباد عنوان شد؛
خسارت ۳۰ میلیارد تومانی به ۷۰ غرفه بازارچه اصغری/ واحدهای خسارت دیده بیمه نبودند
جلسه مدیریت بحران شهرستان مهاباد عصر امروز به منظور بررسی وضعیت بازار اصغری این شهر که شب گذشته دچار حریق شده بود با حضور دستگاه های عضو و نماینده مجلس و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی تشکیل شد.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:44
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت معاون فرماندار چالدران
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت " نادر یوسف زاده" معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان چالدران را تسلیت گفت.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:44
در نشست با فعالین اقتصادی عنوان شد؛
تراز مثبت اقتصادی آذربایجان غربی به جهت بهره مندی از ظرفیت های بالقوه است/ رتبه برتر محیط کسب و کار متعلق به استان است/ رشد سرمایه گذاری و صادرات دراستان به استفاده از برنامه ریزی منسجم تحقق یافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تراز مثبت اقتصادی استان، این امر را بیش از هر عاملی ناشی از ظرفیت های بالقوه مرزی و خدادادی دانست و گفت: اگر چه تلاشهای متولیان امر در بهبود شاخص های اقتصادی موثر بوده اما عامل اساسی ظرفیت های استان در بعد‌های مختلف است.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 08:43
اطلاعیه
  • شنبه 25 بهمن 1399 ساعت 09:12
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت مادر سردار شهید فعال مسکین
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت مادر سردار شهید رحیم فعال مسکین را تسلیت گفت.
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:17
اطلاعیه
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:16
استاندار آذربایجان غربی
مردم فهیم ایران همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند
استاندار آذربایجان غربی با تبریک چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: مردم فهیم ایران طی ۴۲ سال گذشته همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و این پشتیبانی را همچنان با قدرت ادامه خواهند داد.
  • پنج شنبه 23 بهمن 1399 ساعت 10:06