استاندار آذربایجان غربی:
نگاه مدیریتی به منطقه آزاد باید نگاه توسعه گرا باشد/ افزایش حقوق 25 درصدی کارکنان قراردادی مناطق عملیاتی شامل تمامی حقوق بگیران دولتی است
استاندار آذربایجان غربی یکی از شاخص ترین مزیت ها ی استان را وجود منطقه آزاد ماکو عنوان نمود و اظهار داشت: باید با وجود منطقه آزاد ماکو و با توجه به نقشی که این مناطق در توسعه اقتصاد دارد و قطعا باید به برکت این منطقه مشکلات اقتصادی آذربایجان غربی نسبت به دیگر استان ها کمتر باشد.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 13:37
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: جهاد دانشگاهی برای توسعه استان طرح های پژوهشی ارائه دهد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در دیدار با معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی برای توسعه استان طرح های پژوهشی ارائه دهد.
  • سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 09:44
در نشست مشورتی بخشداران استان صورت گرفت:
توصیه های محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به بخشداران استان
استاندار آذربایجان غربی با حضور در نشست مشورتی بخشداران استان، توصیه ها و پیشنهادات خود را به بخشداران جهت انجام هرچه بهتر وظایف مطرح کرد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 14:51
تشکیل کمیته بهداشت و درمان ایثارگران و پیگیری مشکلات بیمه ای ایثارگران در این جلسه
با حضور مشاوراستاندار در امور ایثارگران کمیته بهداشت و درمان ایثارگران تشکیل جلسه داد و در نخستین جلسه خود برخی مسائل بیمه ای ایثارگران بررسی و چاره اندیشی شد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 14:37
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:
بخشداران براجرای پروژه های عمرانی درروستاها نظارت کرده و با ساخت و سازهای غیرمجاز و برداشت های بی رویه از منابع آب برخورد کنند
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 14:00
با حضور معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی
آیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد
با حضور معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی آیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 09:36
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره ) در تشکیل هسته های گزینش
استاندار آذربایجان غربی در پیامی پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره ) در تشکیل هسته های گزینش را گرامی داشت.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 08:27
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:
گزینش افراد شایسته در مناصب مختلف، جامعه ای سالم و توسعه یافته را شکل می دهد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه گزینش افراد اصلح و شایسته در مناصب مختلف، جامعه ای سالم و توسعه یافته را شکل می دهد، گفت: هسته های گزینش با انتخاب افراد شایسته، سازمان ها و ارگان های دولتی را در ارائه خدمات بهتر و مناسب به جامعه یاری می کنند.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 13:40