تکرار سفرهای دکتر روحانی به آذربایجان غربی با دغدغه توسعه
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی که 28 آبان سال گذشته در جایگاه رییس جمهورری به آذربایجان غربی سفر کرده بود، عصر امروز/سه شنبه/ و تنها پس از گذشت 6 ماه بار دیگر در این استان مرزی حضور می یابد و چندین طرح توسعه آب و خاک مرزی از جمله سدهای کرم آباد و سردشت را افتتاح می کند.
  • سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 ساعت 08:27
بازدید سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری از ورزشگاه 5 هزار نفری سلماس
پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری از ورزشگاه 5 هزار نفری سلماس بازدید کرد.
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 14:45
استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت های ویژه موجب سرازیر شدن سرمایه گذاران به استان شده است/ بنده حاکمم در برابر ظالمان، دزدان و رانت خواران و خادمم در برابر مردم
استاندار آذربایجان غربی در آیین آغاز عملیات پروژه سرمایه گذاری مجتمع خدماتی و درمانی سعدیه خوی با قدردانی از حضور سرمایه گذاران در استان گفت: فرصت ها و ظرفیت های استان در حوزه های مختلف بی نظیر است و ما سرمایه گذاران را برای حضور و بهره گیری از این ظرفیت ها دعوت می کنیم.
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 14:39
به دستور مقام عالی استان جشن گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد در ادارات برگزار می شود
به دستورشهریاری استاندار آذربایجان غربی جشن گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد در ادارات برگزار و به حساب ستاد دیه استان واریز می شود.
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 10:56
استاندار آذربایجان غربی:
در سفر رئیس جمهور به استان 27 پروژه بزرگ با 4465 میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رئیس جمهوری اسلامی به استان 27 پروژه بزرگ با 4465 میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود.
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 10:21
تاکید معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر رعایت اصول مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بیطرفی در برگزاری انتخابات توسط فرمانداران
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی  رعایت اصول مشارکت حداکثری ، قانون مداری ، امانت داری و بیطرفی در برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را سرلوحه برنامه های فرمانداران استان عنوان نمود .
  • دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 09:49
دیدار مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با خانواده مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور در منزل مرحوم رحیم محمد نژاد طسوجی کارمند فقید روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی با این خانواده دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.
  • یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 09:23
دیدار اعضای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه استان با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
اعضای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان با محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 14:22
اطلاعیه شماره (1) ستاد انتخابات کشور:
مسئولان برای شرکت در انتخابات مجلس تا 16 خرداد استعفا دهند
مقامات مندرج در ماده 29 قانون انتخابات می بایست تا 16 خرداد ماه جاری از سمت خود استعفاء داده و استعفای آنان تا آن تاریخ مورد پذیرش قرار گرفته باشد تا مشمول تبصره 3 همان ماده قرار گیرند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 13:48
برگزاری پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی
پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 14:19