در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارومیه عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ترویج آموزش های مهارتی زمینه ساز اشتغال موفق است/ از توسعه مهارت آموزی حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ترویج آموزش های مهارتی اشتغال موفق را بویژه در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی درپی دارد افزود: با توجه به جمعیت فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در استان باید آموزش های مهارتی برای این افراد و نیز دانشجویان درحال تحصیل به سهولت فراهم شود.
  • پنج شنبه 12 تیر 1399 ساعت 23:13
جلسه ستاد تنظیم بازار برگزار شد؛
استاندار آذربایجان غربی: آرامش بازار در گرو تشدید بازرسی و نظارت هاست/ ایجاد اشتغال جدی ترین چشمه تولید امید در جامعه است/ محتکرین و دلال ها از عوامل اخلال در بازار هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سودجویی عده ای خاص برای برهم زدن بازار و آرامش روانی مردم از قبل افزایش خودسرانه قیمت ها، تشدید بازرسی و نظارت ها را خواستار شد و گفت: مردم انتظار دارند تا متولیان امر با نظارت بیشتر مانع افزایش خودسرانه قیمت ها و نیز نرخ های متفاوت و دادخواهی شوند.
  • پنج شنبه 12 تیر 1399 ساعت 18:59
معاون استاندار آذربایجان غربی:
استان آذربایجان غربی از نظر کرونا در وضعیت حادی قرار دارد
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت حاد کرونایی استان می طلبد که محدودیت های مجدد در استان اعمال شود.
  • پنج شنبه 12 تیر 1399 ساعت 18:46
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: سواد آموزی در استان نهادینه شده است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش رشد سواد آموزی در استان، گفت: خوشبختانه سواد آموزی در استان نهادینه شده است.
  • پنج شنبه 12 تیر 1399 ساعت 12:04
در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت تاکید شد؛
استاندار آذربایجان غربی: سهم زنان از مدیریت باید افزایش یابد/ آموزش های ضمن خدمت را دستگاه های اجرائی جدی بگیرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جوانگرایی شکل گرفته در مدیریت های استان و لزوم اجرای برنامه ششم توسعه در خصوص سهم ۳۰ درصدی بانوان از پست های مدیریتی گفت: اگر چه در چند سال اخیر سهم بانوان از پست های پایه و میانی افزایش یافته اما هنوز تا رسیدن به وضعیت مورد درخواست هیات دولت فاصله داریم.
  • پنج شنبه 12 تیر 1399 ساعت 11:19
در چهل و هشتمین جلسه ستاد کرونا عنوان شد؛
استاندار : درخواست اجرای محدودیت های جدید کرونایی در آذربایجان غربی به ستاد ملی ارائه شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت قرمز استان و افزایش آمار مبتلایان به کرونا نگران کننده است از این خبر داد که علاوه بر محدودیت های اعمال شده از هفته قبل، درخواست محدودیت های جدید نیز به ستاد ملی ارائه شده که به زودی مشخص خواهد شد.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 21:36
تاکید معاون استاندار آذربایجان غربی بر مدیریت پساب واحدهای تولیدی و صنعتی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت : واحدهای تولیدی مدیریت پساب و استاندارد تصفیه خانه خود را باید منطبق بر ظرفیت تولید خود انجام دهند.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 21:33
تشریح اقدامات و عملکرد دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی در آستانه روز شهرداری و دهیاری به بیان عملکرد این دفتر در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 12:35
بر اساس گزارش وزارت صنعت،معدن و تجارت؛
استاندار: آذربایجان غربی رتبه دوم کشور در فعال سازی واحدهای صنعتی راکد را کسب کرد/ ایجاد و صیانت از اشتغال از اولویت های جدی استان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص عملکرد استانها در راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی گفت: آذربایجان غربی سال گذشته با احیای ۱۰۵ واحد صنعتی راکد و ایجاد هزار و ۱۳۱ شغل جدید رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داد.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 10:25
معاون استاندار :
تفاوت اقوام در آذربایجان غربی سبب پیشرفت است/دشمنان نمی‌توانند تفرقه‌ای میان مردم ایجاد کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت اقوام و فرهنگ‌های مختلف در استان، گفت: مردم استان در طول ۴ دهه اخیر نشان داده‌اند که نه تنها هیچ اختلافی در بین اقوام و فرهنگ‌ها وجود ندارد بلکه همین موضوع سبب پیشرفت است.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 10:22