افتتاح 18 طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر 121 میلیارد ریال در سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ۱۸ طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر ۱۲۱ میلیارد ریال در سردشت افتتاح شد.
  • پنج شنبه 24 بهمن 1398 ساعت 08:48
رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی:
رقابت ۱۹۷ نفر برای نشستن بر ۱۲ کرسی مجلس در آذربایجان‌غربی
رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد تایید صلاحیت شده نهایی در استان ۲۰۲ نفر بوده که از این تعداد، پنج نفر انصراف داده و ۱۹۷ نفر برای  رسیدن به ۱۲ کرسی مجلس در استان با هم رقابت خواهند کرد.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 19:56
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی؛
لزوم اجرای کامل سیاستهای جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری از سوی متولیان امر/ جمعیت استان رو به سالمندی است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت اجرای کامل سیاستهای جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری از سوی متولیان امر تاکید کرد.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 19:52
پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از حضور باشکوه مردم ولایت مدار در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی نمودند.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 14:52
تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از بازار در ایام پایانی سال
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از قیمت کالا و عرضه محصولات مورد نیاز مردم در بازار در ایام پایانی سال تاکید کرد.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 11:14
دیدار مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با مادر شهید معزز خیراله جعفرزاده
علیلو مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه حاجی محمدی مشاورامور بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با هما جعفرپور مادر شهید معظم خیراله جعفرزاده در روستای عربلوی ارومیه دیدار کرد.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 10:20
اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور صادر شد/ اعلام زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی
اعلام زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 10:08
هفت طرح تولیدی و خدماتی در مهاباد به بهره‌برداری رسید
همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر، هفت طرح عمرانی و خدماتی با ۵۵۱ میلیارد ریال هزینه با حضور علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در بخش مرکزی مهاباد به بهره‌برداری رسید.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 10:06
استاندار آذربایجان غربی؛
حجم سرمایه گذاری صورت گرفته در امسال در تاریخ آذربایجان غربی بی نظیر است/ مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس بار دیگر دشمنان انقلاب را مایوس می سازند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دولت امروز نگاه ویژه ای به استان دارد، حجم سرمایه گذاری صورت گرفته از ابتدای امسال را در تاریخ استان بی نظیر دانست و گفت: با وجود همه شرایط سخت اقتصادی و مشکلات ایجاد شده در مسیر صادرات نفت و مراودات بانکی، از ابتدای امسال بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسیده است.
  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 09:33