رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی :
قهر کردن با صندوق ها رای به هیچ وجه به مصلحت کشور نیست
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران گفت : قهر کردن با صندوق ها رای به هیچ وجه به مصلحت کشور نیست
  • شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 13:10
در ششمین روز از دهه مبارک فجر ۹۸
با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و قاسم تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزیر نیرو تصفیه خانه آب سپهبد شهید سلیمانی سلماس افتتاح شد.
این پروژه جهت تامین آب شهرهای سلماس،تازه شهر و روستاهای همجوار و با افق طرح ۱۴۱۸ احداث شده است. ظرفیت این پروژه ۵۷۵ لیتر بر ثانیه است که آب خام مورد نیاز از سد زولا تامین می شود و ظرفیت تامین آب مورد نیاز ۱۶۰ هزار نفر را داراست. جهت انتقال آب خام از سد زولا به محل تصفیه خانه ۱۸ کیلومتر خط انتقال احداث شده است.
  • شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 09:06
استاندار شهریاری:
آذربایجان غربی به یک کارگاه عمرانی برای فراهم سازی بستر توسعه تبدیل شده است/ خدمت رسانی به مردم با نگاه متوازن و توجه به مناطق کمتر برخوردار ادامه دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره اتفاقات عمرانی و اقتصادی که در استان در حال انجام است گفت: با توجه به عنایت دولت و نیز همراهی اقشار مختلف مردم و امنیت بی نظیر شکل گرفته در استان، شاهد آنیم که آذربایجان غربی به کارگاهی عمرانی برای فراهم سازی بستر توسعه تبدیل شده است.
  • شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 09:01
معاون استاندار آذربایجان غربی:
در دهه فجر ۲۵۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه آب افتتاح و کلنگ زنی شد/ ۲۴۰ کیلومتر از رودخانه های استان به منظور پیشگیری از سیل و احیای دریاچه ارومیه لایروبی شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های متعدد حوزه آب در دهه فجر گفت: در دهه فجر ۲۳ پروژه به ارزش ۹۰ میلیارد تومان افتتاح و ۲ پروژه به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.
  • شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 08:55
آذربایجان غربی برای سومین فصل پیاپی رتبه نخست بهبود محیط کسب و کار کشور را کسب کرد
نتایج پایش ملی محیط کسب‌وکار کشور در پاییز 1398 از سوی مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران منتشر شد و آذربایجان غربی برای سومین فصل پیاپی #رتبه_نخست محیط کسب و کار کشور را کسب کرد.
  • پنج شنبه 17 بهمن 1398 ساعت 07:56
استاندار شهریاری:
عقب ماندگی های آذربایجان غربی به سرعت در حال جبران است/ توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار در اولویت قرار دارد/ دستاوردهای نظام در تامین زیرساخت های توسعه ای بی نظیر است
استاندار شهریاری اقدامات صورت گرفته در آذربایجان غربی در حوزه های درمان، آب روستایی، گاز رسانی، برق و حمل و نقل در چند سال اخیر به منظور جدا شدن از ته جدول توسعه یافتگی کشور را قابل تقدیر دانست و گفت: با توجه دولت و تخصیص منابع اعتباری لازم امروز آذربایجان غربی در شاخص هایی چون سرانه تخت بیمارستانی، بهره مندی از آب شرب سالم روستایی و گاز رسانی از میانگین کشوری فرا رفته است.
  • پنج شنبه 17 بهمن 1398 ساعت 07:55