دیدار سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 14:09
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی در پی شهادت ستوان یکم پاسدار ابراهیم آخوندزاده
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت مظلومانه ستوان یکم پاسدار ابراهیم آخوندزاده از دلاورمردان غیور سپاه پاسداران در منطقه مرزی چالدران به دست اشرار کوردل و ایادی ترور و خشونت را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 11:35
برگزاری جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی
ا حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی مسائل و مشکلات مراکز خدمات سرمایه گذاری استان بررسی شد.
  • سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 12:19
تاکید سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری بر استفاده از فناوری های نوین در مدیریت حمل ونقل و ترافیک
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی در دیدار معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات فرماندهی انتظامی استان بر استفاده از فناوری های نوین در مدیریت حمل ونقل و ترافیک استان تاکید کرد.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 20:08
در صورت تامین نفت خام پالایشگاه های کوچک مقیاس در آذربایجان غربی احداث می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در صورت تامین نفت خام توسط وزارت نفت، پالایشگاه های کوچک مقیاس در استان احداث می شود.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 12:40
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی خبر داد:
از اواخر هفته جاری دام زنده وارد استان می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: از اواخر هفته جاری در راستای تنظیم قیمت بازار و برای معرفی ظرفیت های مرزها ، دام زنده وارد استان می شود.
  • یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 12:33
نخستین جلسه نشست بخشداران در سال 98
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی  بر نظارت بخشداران  بر پروژه های عمرانی و ساخت و سازها در حوزه روستایی و خارج از محدوده روستاها تاکید کرد
  • شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 23:00
معاون سیاسی استاندار در نشست بخشداران استان:
مقابله با قاچاق امری ضروری برای رونق تولید است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مقابله با قاچاق امری ضروری برای تحقق شعار سال و رونق تولید است زیرا قاچاق نظم اقتصادی کشور را بر هم می زند.
  • شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 22:02
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
ضرورت شناسایی مرزنشینان واقعی جهت بهره مندی از درآمدهای حاصل از فروش سهمیه سوخت
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: احصا و شناسایی مرزنشینان واقعی جهت بهره مندی از درآمدهای حاصل از فروش سهمیه سوخت از مهم‌ترین مسائلی است که باید مورد توجه بخشداران قرار گیرد.
  • شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 21:57
معاون استاندار:
تثبیت جمعیت در مناطق مرزی اولویت مسوولان آذربایجان غربی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: حفظ جمعیت روستایی در مناطق مرزی از مسائلی است که باید مورد توجه ویژه مسوولان و دستگاه های اجرایی قرار گیرد زیرا این امر اولویت مسوولان ارشد استان است.
  • شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 17:56