در ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان خوی مطرح شد؛
استاندار: با اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی آمار مرگ ناشی از کرونا در آذربایجان غربی بسیار کاهش خواهد یافت
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اگر چه وضعیت بیماری کرونا در استان بخاطر همکاری مردم و اجرای محدودیت ها بهتر از قبل شده است اما با اجرای دقیق طرح محله محور شهید سلیمانی به طور قطع آمار مرگ ها بسیار کاهش خواهد یافت.
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 20:13
در مراسم بهره برداری از پروژه های شهری خوی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: شهرستان خوی به یکی از قطب های معدنی کشور تبدیل می شود/ تا پیش از پایان دولت پروژه های فاخر زیست محیطی، فرهنگی و درمانی در استان به بهره برداری می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های جدید شناسایی شده در بخش معدنی شهرستان خوی گفت: با اکتشافات صورت گرفته ذخایر مناسبی از طلا، مس و سنگ های معدنی با ارزش در نقاط مختلف شهرستان شناسایی شده که با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ سرمایه گذاری شاهد شکوفایی در این بخش خواهیم بود.
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:29
اطلاعیه
  • جمعه 28 آذر 1399 ساعت 16:24
در برنامه زنده تلویزیونی ساغلیق و یاشایش عنوان شد؛
استاندار: با پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شاخص برخورداری آذربایجان غربی در تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر می رود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: تداوم همکاری خوب مردم استان مانع شکل گیری موج چهارم کرونا که به مراتب سخت تر است خواهد شد. رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای دقیق محدودیت ها راه مقابله با کروناست.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 22:39
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی:
کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده در بهمن ماه برگزار می شود
نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده با حضور مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری و مشاور استاندار در امور ایثارگران تشکیل شد.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 18:16
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: آذربایجان غربی کماکان پیشتاز بهبود محیط کسب و کار کشور است/ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است/ رفع موانع صادراتی یک اولویت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج پایش محیط کسب و کار فصل بهار و تابستان امسال توسط اتاق بازرگانی ایران گفت: در بهار استان رتبه یک و در تابستان نیز رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که در زمستان سال قبل نیز رتبه دوم را کسب کرده بودیم.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 22:49
در راستای توسعه کشاورزی؛
امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در آذربایجان غربی
در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاونین وزیر جهاد کشاورزی و سرمایه گذار خارجی تفاهمنامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در حوزه سورتینگ و بسته بندی به امضا رسید.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:18