در دیدار اسقف اعظم خلیفه گری ارامنه آذربایجان عنوان شد؛
استاندار: همدلی ادیان و مذاهب در آذربایجان غربی برای اعتلای بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ستودنی است/ جامعه ارامنه نزد ملت ایران احترام و جایگاه والایی دارند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به همدلی و وفاق همه ادیان و مذاهب استان برای اعتلای بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقش جامعه ارامنه در شکل گیری انقلاب و دفاع مقدس را ستود و گفت: شهدا و جانبازان و ایثارگران ارامنه دفاع مقدس برای دفاع از وطن، شرف و عزت خود سنگ تمام گذاشته و به بهترین نحو ممکن به وظیفه شان در قبال کشور و مردم عمل کرده اند.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 21:41
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: وضعیت ثبات نسبی کرونا در آذربایجان غربی شکننده است/ همگی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بی تفاوت شده ایم/ با تداوم روند فعلی پیک چهارم کرونا را در اسفند ماه تجربه خواهیم کرد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه علیرغم وضعیت باثبات نسبی کرونا در استان اما اگر شرایط بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تداوم یابد به طور قطع در اسفند ماه شاهد پیک چهارم کرونا خواهیم بود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 21:31
در دیدار با معاون پشتیبانی جمعیت هلال احمر عنوان شد؛
استاندار: امکانات امدادی آذربایجان غربی باید تقویت شود/ هلال احمر نقش مهمی در مدیریت بحران دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت کوهستانی استان و میزان حوادث طبیعی رخ داده، نیاز به امکانات و ماشین آلات امدادی را دوصد چندان کرده است گفت: متاسفانه متناسب با وضعیت استان امکانات به آن تعلق نگرفته و می بایست برای جبران عقب ماندگی های گذشته بیش از سهمیه هر ساله نسبت به تجهیز ناوگان امدادی اقدام شود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 18:17
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به آذربایجان غربی سفر می‌کند
دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر، روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۱۲ و ۱۳ بهمن، میهمان مردم آذربایجان‌غربی خواهد بود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 15:19
استاندار:
۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که ۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در استان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود، گفت: این تعداد پروژه با ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی ۸۳۲ نفر افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 11:39
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛
مسائل و مشکلات دفاتر تسهیل گری ارومیه بررسی شد
استاندار آذربایجان غربی امروز جمعه در بازدید از دفاتر تسهیل گری مناطق کشتارگاه و حاجی پیرلو در ارومیه مسائل و مشکلات این دفاتر را مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم برای حل آنها را صادر نمود.
  • جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 17:52
اطلاعیه
  • جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 12:04
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مدیریت دولت در کاهش اثرات تحریم های اقتصادی؛ مانع تحقق برنامه های دشمن شد/ تولیدکنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام و بدعهدی کشورهای اروپایی و به تبع آن تحریم های بی سابقه، موجب بروز مشکلات اقتصادی شده بود گفت: مدیریت دولت در کاهش اثرات تحریم ها اگر چه محدودیت ها و خطاهایی را نیز درپی داشت اما مانع تحقق برنامه های دشمن در زمینگیر کردن کشور شد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 23:30