با حضور استاندار آذربایجان غربی و رییس سازمان عشایر ایران
جلسه شورای عشایر استان برگزار شد
با حضور استاندار آذربایجان غربی و رییس سازمان عشایر ایران جلسه شورای عشایر استان برگزار شد.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 19:00
داشتن مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی توفیق الهی است
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در آیین معارفه فرماندار چالدران: داشتن مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی توفیق الهی است
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 17:30
مسئولان توجه لازم را به مردم داشته باشند
سرپرست معاونت سیاسی استانداری آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار پلدشت : مسئولان توجه لازم را به مردم داشته باشند
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 17:00
معاون اقتصادی استاندار در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان:
جلسات کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی باید کاملا عملیاتی و کاربردی باشد/ ضرورت تهیه برنامه جامع برای استفاده از ظرفیت پایانه های مرزی استان
رضا حسینی در چهارمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان با اشاره به اهمیت این کارگروه گفت: هر ماه یک جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان را برگزار خواهیم کرد ضمن اینکه این جلسات باید کاملا عملیاتی و کاربردی باشد نه اینکه صرفا در آن گزارش کار ارائه شود.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 14:00
بررسی موضوع ارزش افزوده در مناطق عشایری
​​​​​​​با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی و رییس سازمان امور عشایر ایران جلسه بررسی موضوع ارزش افزوده در مناطق عشایری برگزار شد
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 11:00
پاسخ محمدمهدی شهریاری به منتقدان برگزاری نشست استاندار با دانشجویان در حال تحصیل آذربایجان غربی در دانشگاه های تهران
استاندار آذربایجان غربی در صفحه اینستاگرام خود به منتقدان برگزاری نشستش با دانشجویان در حال تحصیل آذربایجان غربی در دانشگاه های تهران پاسخ داد که در بخشی از آن آمده است: چندی قبل نیز که دعوت یکی از دانشگاه ها بدستم رسید به مدیرکل حوزه دستور داده شد تا مقدمات یک گردهمایی با منتخبان دانشگاههای ارومیه را فراهم کنند.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 09:00
با حضور معاون اقتصادی استاندار:
دوازدهمین جلسه کارگروه اشتغال آذربایجان غربی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد
دوازدهمین جلسه کارگروه اشتغال آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، روسای ادارات و دستگاه های اجرایی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 08:22
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد:
تدوین ۲۳۹ برنامه عملیاتی برای توسعه منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برای دستیابی به اهدف راهبردی منطقه، تعداد ۱۸ راهبرد، ۴۱ هدف عملیاتی و ۲۳۹ برنامه عملیاتی تدوین شده است.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 08:00
موانع تولید ۲۰ واحد صنعتی منططقه آزاد ماکو رفع می شود
در نشست کادگروه رفع موانع تولید و سرمایه گذاری آذربایجان غربی در منطقه آزاد ماکو ، مشکلات و موانع تولید و سرمایه گذاری ۲۰ واحد صنعتی فعال منطقه مورد بررسی قرار گرفت که دستگاههای اجرایی و بانک ها موظف به رفع مشکلات این واحدها شدند.
  • دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 20:30
۴۰۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی برای منطقه آزاد ماکو تصویب شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی برای شمال استات در قالب ۲۲ طرح تصویب شد.
  • دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 17:00