در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: آذربایجان غربی کماکان پیشتاز بهبود محیط کسب و کار کشور است/ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است/ رفع موانع صادراتی یک اولویت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج پایش محیط کسب و کار فصل بهار و تابستان امسال توسط اتاق بازرگانی ایران گفت: در بهار استان رتبه یک و در تابستان نیز رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که در زمستان سال قبل نیز رتبه دوم را کسب کرده بودیم.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 22:49
در راستای توسعه کشاورزی؛
امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در آذربایجان غربی
در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاونین وزیر جهاد کشاورزی و سرمایه گذار خارجی تفاهمنامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در حوزه سورتینگ و بسته بندی به امضا رسید.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
امسال ۱۵ هزار نفر از سربازان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را فرامی‌گیرند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: تا پایان سال ۱۵ هزار نفر از سربزان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف فرامی‌گیرند.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 12:40
در مجمع نمایندگان آذربایجان غربی عنوان شد؛
استاندار: نمایندگان آذربایجان غربی از ظرفیت کمیسیون تلفیق مجلس برای افزایش اعتبارات پروژه های ملی استفاده کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه ارزنده نمایندگان استان در مجلس گفت: با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ به زودی در مجلس شروع می شود لذا نمایندگان می توانند برای تقویت جایگاه مطلوب استان در لایحه و افزایش اعتبارات پروژه های ملی و طرح های مطالعاتی جدید از ظرفیت کمیسیون تلفیق بهره بگیرند.
  • سه شنبه 25 آذر 1399 ساعت 22:19
به دنبال دیدار با رئیس کل بانک مرکزی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: حذف تعهد ارزی برای صادرات زیر یک میلیون دلار محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت/ رفع تعلیق کارت های صادراتی تا زیر یک میلیون دلار
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستور رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی مجدد درخواست استان برای حذف تعهد ارزی صادرات محصولات کشاورزی زیر یک میلیون دلار بر اساس قول مساعد در سفر سال گذشته به آذربایجان غربی گفت: اگر این مهم محقق شود نقش بسزایی در رونق صادرات محصولات کشاورزی از جمله سیب خواهد داشت.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:50
برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان خوی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از ۳۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در دولت تدبیر و امید در سطح استان صورت گرفته است.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:27
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شهرداران برای اجرای مصوبات شورای ترافیک استان اهتمام داشته باشند/ تمهیدات ترافیکی باید رضایت عمومی را در پی داشته باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از عملکرد شهرداران استان در انجام مصوبات شورای ترافیک استان، گفت: ۶۰ درصد از مصوبات جلسات گذشته اجرا شده‌ و  بنابراین شهرداران باید نهایت تلاش خود را برای اجرایی شدن کامل مصوبات به کار گیرند.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:26