اطلاعیه شماره 23 ستاد انتخابات کشور صادر شد
برای اخذ رای هیچ مدرک دیگری به جز شناسنامه قابل قبول نمی باشد
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه 23خود اعلام کرد: اخذ رای در کلیه شعب ثابت و سیار فقط با ارائه شناسنامه و شماره ملی توسط شخص رای دهنده امکان پذیر است و هیچ مدرک دیگری به جز شناسنامه قابل قبول نمی باشد.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 16:20
استاندار آذربایجان غربی:
اولویت مهم وزارت کشور برگزاری انتخابات سالم و قانونمند است/ دستورالعمل های بهداشتی در شعب اخذ رای اجرا می شود
استاندار آذربایجان غربی، برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را اولویت های مهم وزارت کشور در برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: سلامت انتخابات سرمایه اجتماعی است و دولت در برگزاری انتخابات از هیچ فرد و جناحی حمایت نمی کند.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 15:32
اطلاعیه شماره 22 ستاد انتخابات کشور صادر شد
اعضای شعب اخذ رأی حتماً در شعبه یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن جهت ابلاغ دستورالعمل­ های فوری ستاد انتخابات کشور در دسترس داشته باشند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه 22 خود از اعضای شعب اخذ رأی خواست حتماً در شعبه اخذ رأی یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن در دسترس داشته باشند تا دستورالعمل­ های فوری ستاد انتخابات کشور را که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ابلاغ می گردد مورد عمل قرار دهند.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:25
اطلاعیه شماره 21 ستاد انتخابات کشور صادر شد
تمامی شعب آماده اخذ رأی از کلیه واجدین شرایط، با رعایت پروتکل های بهداشتی می باشند/ همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی، ماسک، خودکار شخصی ضروری است
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه 21 خود از اعلام آمادگی تمامی شعب جهت اخذ رأی از کلیه واجدین شرایط، با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و اعلام کرد: همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی، ماسک، خودکار شخصی و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام مراجعه به شعب اخذ رای ضروری است .
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:24
کتاب قلب فرهنگی جامعه است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی گفت: کتاب قلب فرهنگی جامعه است و همه اهداف و برنامه‌ها باید در راستای ترویج فرهنگ مطالعه باشد و طرح‌های کتابخوانی به‌خاطر گسترش فضای مجازی باید به‌روز شود.
  • جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 11:03
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
6500 دز واکسن دیگر به استان اختصاص یافت/ 2795 شعبه اخذ رأی در استان در نظر گرفته شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اختصاص 6500 دز واکسن دیگر به استان، گفت: این تعداد واکسن تا 24 ساعت آینده وارد استان شده و آماده تزریق خواهد بود.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 22:37
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
هماهنگی دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه عاملی بر روان‌سازی ترافیک استان/مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: مصوبات شورای ترافیک استان در کمترین زمان اجرایی شوند و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا قابل‌قبول نیست.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 14:22
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت سیلوهای استان یک میلیون و 100 هزار تن است/ذخیره‌سازی در سیلوها با عدالت صورت گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 100 هزار تنی سیلوهای سطح استان، گفت: انتظار می‌رود سیاست‌ها به‌طوری اتخاذ شود تا تمرکز بر روی چندین واحد نباشد.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:54
در دیدار با رییس سازمان اوقاف و امور خیریه بیان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مصارف وقف برای مردم تبیین شود/ وقف می تواند در توسعه استان بسیار نقش آفرین باشد
استاندار آذربایجان غربی با بیان بر اینکه اگر مصارف وقف برای مردم تبیین شود، علاقمندی برای مشارکت در این امر بیشتر خواهد شد گفت: اعلام و تبیین مصارف وقف برای مردم از اصلی ترین راهکارهای فرهنگ سازی در مورد وقف است.
  • چهارشنبه 26 خرداد 1400 ساعت 13:22
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>