در ستاد مقابله با کرونا بیان شد؛
استاندار: روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی با شیب ملایمی در حال افزایش است/کارنامه جمهوری اسلامی ایران در مقابله با کرونا بی نظیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه آمار ابتلا و مرگ ناشی از کووید۱۹ در استان با شیب ملایمی روبه افزایش است گفت: تداوم روند فعلی به قرمز شدن شهرهای استان منجر خواهد شد. فرمانداران، مدیران دستگاه های مربوطه و مردم باید خطر شروع موج چهارم کرونا را جدی بگیرند و بدون درنگ نسبت به اجرای دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت ها اقدام نمایند.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 21:21
استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
دستور رئیس جمهور برای پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام طرح تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان و بازدید از تونل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه و سپس درخواست از رئیس جمهور برای پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار از حساب موجود در خزانه برای تکمیل این پروژه، رئیس جمهور با پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح موافقت نمود.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 16:32
در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز عنوان شد؛
استاندار:‌ نقش بانوان آذربایجان غربی در دفاع مقدس بی نظیر است/ پاسداشت زنان شهیده امری فاخر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش زنان استان در هشت سال دفاع مقدس گفت: استان از لحاظ تقدیم شهدای زن به نظام و انقلاب اسلامی در رتبه سوم کشوری قرار دارد و این امر بیانگر نقش زنان در دفاع از کیان اسلامی است.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 12:31
اطلاعیه
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:31
در جلسه شورای تامین مسکن تاکید شد؛
استاندار: پرونده مسکن مهر آذربایجان غربی تا اردیبهشت ۱۴۰۰ باید بسته شود/ مشوق های بانکی برای طرح اقدام ملی مسکن باید تقویت شود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بخش عمده پرونده مسکن مهر در این دولت به سرانجام رسیده است گفت: ۱۹۰۰ واحد مسکن مهر باقیمانده استان باید تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ به اتمام برسد.
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:29
معاون استاندار:
4689 بیمار خاص در آذربایجان غربی شناسایی شد/492 نفر از این افراد دچار بیماری صعب‌العلاج هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که 4 هزار و 689 بیمار خاص در استان شناسایی شده، گفت: 492 نفر از این افراد دچار بیماری صعب‌العلاج هستند؛ ازاین‌رو ضروری است تا دستگاه‌ها و مسئولان مربوطه بیش‌ازپیش برای تسهیل امورات این افراد اهتمام بورزند.
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:28