معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
24 دستگاه اجرایی استان ناظر بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند در سطح استان، گفت: گزارش‌ها به‌صورت منظم توسط 24 دستگاه اجرایی استان تهیه شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • شنبه 11 اردیبهشت 1400 ساعت 23:15
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
معلمان ستون اصلی و اثر گذار مباحث فرهنگی و توسعه ای در آموزش و پرورش هستند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی آموزش و پرورش را زیر بنای توسعه در کشور دانست و گفت: ستون اصلی و اثر گذار مباحث فرهنگی و توسعه ای در آموزش و پرورش معلمان هستند.
  • شنبه 11 اردیبهشت 1400 ساعت 23:06
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
شورای فرهنگ عمومی برنامه های موثری برای استفاده صحیح کاربران فضای مجازی تدوین کند/ فضای انتخاباتی در استان باید از فضای قومیتی به سمت رقابتی پیش برود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تعداد قابل توجهی از مردم کشورمان عضو شبکه های مختلف فضای مجازی هستند و از این بستر در حوزه اطلاع رسانی استفاده می کنند که نیاز است شورای فرهنگ عمومی استان برنامه های موثری برای استفاده صحیح کاربران بویژه جوانان و نوجوانان از این فضا را تدوین کند.
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 ساعت 08:11
معاون استاندار:
برخی داوطلبان شوراهای شهر و روستا در آذربایجان غربی با دعوت مردم به تجمع و دورهمی مرتکب تخلف می شوند/ مدیران باید دورکاری کارکنان را طبق بخشنامه اجرایی سازند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه فرآیندهای احراز صلاحیت داوطلبان عضویت شوراهای شهر و روستا در حال اجراست گفت: متاسفانه برخی از داوطلبین به منظور تبلیغات زودهنگام مردم را به تجمع و دورهمی دعوت می کنند که این کار تخلف محسوب می شود. به جهت شرایط قرمز هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع است.
  • دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 ساعت 18:44
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم و مسئولان دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند/ رسانه ها ابعاد مختلف اهمیت انتخابات را برای مردم بازگو کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا در کشور و در استان از مردم و مسئولان خواست تا برای کاهش ابتلا به بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال، دستورالعمل های بهداشتی ارائه شده توسط وزارت بهداشت را با جدیت رعایت کنند.
  • دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 ساعت 12:55
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>