معاون استاندار:
برخی داوطلبان شوراهای شهر و روستا در آذربایجان غربی با دعوت مردم به تجمع و دورهمی مرتکب تخلف می شوند/ مدیران باید دورکاری کارکنان را طبق بخشنامه اجرایی سازند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه فرآیندهای احراز صلاحیت داوطلبان عضویت شوراهای شهر و روستا در حال اجراست گفت: متاسفانه برخی از داوطلبین به منظور تبلیغات زودهنگام مردم را به تجمع و دورهمی دعوت می کنند که این کار تخلف محسوب می شود. به جهت شرایط قرمز هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع است.
  • دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 ساعت 18:44
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم و مسئولان دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند/ رسانه ها ابعاد مختلف اهمیت انتخابات را برای مردم بازگو کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا در کشور و در استان از مردم و مسئولان خواست تا برای کاهش ابتلا به بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال، دستورالعمل های بهداشتی ارائه شده توسط وزارت بهداشت را با جدیت رعایت کنند.
  • دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 ساعت 12:55
پرداخت ۵۷ میلیارد تومان خسارت بیمه به زلزله زدگان قطور خوی
معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: شرکت بیمه در پرداخت مانده خسارت واحدهای آسیب دیده در زلزله قطور باید اهتمام بیشتری داشته باشد.
  • یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 ساعت 23:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
نقش سیستم بانکی در پشتیبانی از تولید بسیار برجسته است/ تسهیل در تخصیص منابع به رفع موانع و رونق تولید منجر خواهد شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: سیستم بانکی در تحقق شعار سال بویژه در بخش پشتیبانی از تولید نقش برجسته ای دارد.
  • یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 ساعت 23:03
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در مطب های پزشکان آذربایجان غربی/ سامانه صدور مجوز برگه های تردد راه اندازی شد/ حضور اتباع خارجی برای خروج غیرقانونی از مرز یکی از علل افزایش شیوع کرونا در استان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه همه افراد و گروه های شغلی باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند گفت: متاسفانه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در مطب پزشکان و ادارات مناسب نیست و باید نسبت به تقویت این امر اقدام جدی صورت گیرد.
  • یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 ساعت 23:01
معاون استاندار آذربایجان غربی:
شهرداری‌ها از تجمع در پارک‌ها جلوگیری کنند/مدیران سازمان صمت استان بر مراکز توزیع کالا نظارت کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از تجمع مردم در پارک‌های سطح استان، گفت: شهرداری ها طبق مصوبه ستاد ملی به همراه نیروی انتظامی در جلوگیری از حضور در پارک ها مسئولیت مستقیم دارند.
  • چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 ساعت 18:50
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>