پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته تعاون
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته تعاون را به تعاون گران تبریک گفته و ابراز امیدواری نمود توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، زمینه بالندگی بیش از پیش استان آذربایجان غربی را فراهم آورد. ‎
  • دوشنبه 15 شهریور 1400 ساعت 09:48
از بازیکنان تیم سوم جهان تجلیل شد؛
استاندار آذربایجان غربی: عنوان پایتختی والیبال ایران باید برای ارومیه حفظ شود/ حضور بازیکنان توانمند ارومیه ای در تیم ملی گویایی جایگاه ارزنده این خطه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حضور بازیکنانی از شهر ارومیه در رده های مختلف تیم ملی والیبال، گفت: ارومیه به جهت بهره مندی از قهرمانان و پیشکسوتان ارزنده و ظرفیتی مهم در پرورش بازیکنان تیم ملی به پایتخت والیبال ایران مطرح است و باید با برنامه مدون و حمایت لازم این عنوان حفظ شود.
  • دوشنبه 15 شهریور 1400 ساعت 09:47
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مراکز شبانه روزی واکسیناسیون کرونا در ارومیه راه اندازی شد/ آمادگی داریم روزانه 50 هزار دُز واکسن تزریق کنیم/ از مردم درخواست داریم تا دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای سرعت بخشی به روند واکسیناسیون و آسایش مردم از سوی دولت، گفت: دو مرکز واکسیناسیون کرونا در ارومیه به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.
  • دوشنبه 15 شهریور 1400 ساعت 09:45
استاندار آذربایجان‌غربی: 2 مرکز واکسیناسیون در ارومیه 24 ساعته شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای تسریع در واکسیناسیون و پوشش افراد بیشتر، 2 مرکز تزریق واکسن در ارومیه به صورت 24 ساعته فعالیت می کند.
  • یکشنبه 14 شهریور 1400 ساعت 13:26
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
از رسانه ها در پوشش اخبار هفته دولت قدردانی می کنیم/ روند واکسیناسیون در کشور سرعت یافته است/ رسانه ها در جامعه امید آفرینی کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش دولت برای ایجاد رفاه و حل مشکلات مردم، گفت: سفر رییس جمهور محترم به استانهای خوزستان و سیستان و بلوچستان در روزهای آغاز فعالیت دولت نشان از عزم جدی دولت برای رفع مشکلات مردم دارد.
  • یکشنبه 14 شهریور 1400 ساعت 13:19
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
افزایش سواد موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت افزایش سواد آموزی و برنامه ریزی برای سواد آموزی افراد بیسواد جامعه، گفت: افزایش سواد موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
  • یکشنبه 14 شهریور 1400 ساعت 11:06
وزیر بهداشت:
دانشگاه های علوم پزشکی مناطق مرزی کشور پیشرفت کافی نداشته اند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: متاسفانه دانشگاه‌های موجود در مناطق مرزی کشور به اندازه کافی پیشرفت نکرده اند و دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز از این مساله مستثنی نیست.
  • شنبه 13 شهریور 1400 ساعت 09:08
استاندار:
دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی توان حضور درجمع 3 مرکز برتر را دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توان علمی بالای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: این دانشگاه توان حضور در جمع سه دانشگاه برتر کشور را دارد.
  • شنبه 13 شهریور 1400 ساعت 09:05
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>