اطلاعیه
تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت دستیابی به توسعه پایدار و متوازن استان یک اصل اساسی است
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 12:56
روز پنج شنبه ۹۹.۳.۲۲ انجام می گیرد؛
حضور مدیرعامل شرکت برق آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرعامل شرکت برق آذربایجان غربی فردا 22 خرداد ماه با حضور در سامانه سامد پاسخگویی سوالات مردم خواهد بود.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 11:33
بررسی روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور
با هدف تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده بخش قطور خوی نشست مشترک مدیران استانی وشهرستانی با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران این مناطق در خوی برگزار شد.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 09:46
روز چهارشنبه ۹۹.۳.۲۱ انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
مدیرکل دفتر فنی استانداری آذربایجان غربی فردا ۲۱ خرداد ماه با حضور در سامانه سامد پاسخگویی سوالات مردم خواهد بود.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 20:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
کارخانجات استان فاضلاب و پساب خود را مدیریت کنند/ تسهیلات لازم در اختیار واحدهای تولیدی قرار می‌گیرد/ متخلفان منتظر برخورد جدی باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت مدیریت فاضلاب واحدهای تولیدی در سطح استان گفت: سلامت عموم در کنار بحث تولید و حمایت از این بخش اهمیت بسیاری دارد، بنابراین برای مدیریت فاضلاب و پساب از تولیدکنندگان حمایت خواهیم کرد.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 16:48
استاندار آذربایجان غربی:
کسری اعتبار پروژه های احیای دریاچه ارومیه تأمین شد/۲۵۰۰ واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد در استان احداث می‌شود/ پروژه‌های بزرگ استانی تا پایان سال ۹۹ افتتاح می‌شوند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تأمین کسری اعتبار طرح های احیای دریاچه ارومیه گفت: در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان کسری اعتبار پروژه های احیای دریاچه ارومیه برطرف شد و پیش بینی می شود امسال این طرح های بزرگ به بهره برداری برسند.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 17:56
تاکید معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر برگزاری آزمونهای دانشگاهها بصورت مجازی / پیک دوم کرونا در راه است
در جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا بر برگزاری آزمون های دانشگاهها بصورت مجازی و آزمونهای دروس عملی در فرصت مناسب و با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شد.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 15:57
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه:
امسال سال پایانی طرح های اصلی نجات دریاچه ارومیه است
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه سال 99 را سال پایانی طرح های اصلی نجات دریاچه ارومیه عنوان کرد و گفت: دی ماه سالجاری بهره برداری از تونل انتقال آب به دریاچه آغاز می شود.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 15:25
روز سه شنبه ۹۹.۳.۲۰ انجام می گیرد؛
حضور فرماندار ارومیه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
فرماندار ارومیه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز سه شنبه بیستم خرداد ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
  • دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 14:28
<< < 3 4 5 6 7 8 9