به منظور ارتقای زیر ساخت های ارتباطی انجام گرفت؛
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
به منظور ارتقای زیرساخت های ارتباطی از جمله راه اندازی اینترنت پرسرعت در روستاهای فاقد هرگونه اینترنت، بهبود وضعیت پوشش جاده ای و تکمیل ساختمان مجتمع ICT استاندار آذربایجان غربی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کرد.
  • سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 12:48
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی خواستار شد؛
آمادگی کامل دستگاه های امدادرسان، لایروبی رودخانه ها و هوشیاری مدیریت شهری برای فصل زمستان
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن فصل زمستان و آغاز بارش برف و باران بر آمادگی کامل دستگاه های امدادرسان، لایروبی رودخانه ها و هوشیاری مدیریت شهری تاکید کرد.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 18:34
معاون استاندار آذربایجان غربی بر توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی نیروهای انسانی تاکید کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، گفت: توانمندسازی نیروی انسانی بایستی با توجه به زمان و مکان متناسب با شرایط صورت گیرد.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 16:27
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
از مسافران ورودی به کشور از مرز تمرچین تست پی سی آر گرفته می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از هفته جاری از تمامی مسافران ورودی به کشور از مرز تمرچین به منظور کنترل بیماری کرونا تست "پی سی آر" گرفته می شود.
  • دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 12:56
در دیدار با مدیرعامل بانک توسعه تعاون عنوان شد؛
استاندار:سهم آذربایجان غربی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به درستی تخصیص نیافته است
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از تخصیص نیافتن سهم کامل استان از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: سهم استان از این تسهیلات نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان است که متاسفانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کمتر از ۴۰۰ میلیارد تومان آن را تخصیص داده است.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 19:54
تاکید مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی بر استفاده بهینه از ملزومات اداری
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت کاهش هزینه ها بر استفاده بهینه از ملزومات اداری تاکید کرد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 14:53
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح امشب علاوه بر ارومیه در خوی و بوکان نیز اجرا می شود/ در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی موج چهارم کرونا بسیا
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج مثبت اجرای محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح تصریح کرد: برای کنترل بیماری کرونا از امشب یکشنبه محدودیت منع تردد علاوه بر شهر ارومیه در شهرهای خوی و بوکان نیز که جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر دارند اجرا می شود.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 13:56
معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار:
جوجه ریزی در واحد های مرغداری آذربایجان غربی افزایش می یابد
معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: با هدف افزایش تولید مرغ ، جوجه ریزی در واحد های مرغداری استان افزایش می یابد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 13:21
در لایحه بودجه پیش بینی شد
۲۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی آذربایجان‌غربی در سال ۱۴۰۰
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی با اشاره به تدوین و تقدیم لایحه بودجه سال آینده کشور طی روزهای گذشته به مجلس شورای اسلامی‌ گفت: دولت در این لایحه ۲۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال برای عمران استان در سال آینده در نظر گرفته است.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 10:44
در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی، روسای دانشگاه و فرماندهان بسیج عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: تحریم های دشمن و کرونا مانع تحقق کامل برنامه های تدوین شده دولت برای افزایش رفاه در جامعه شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاثیر تحریم و کرونا بر اقتصاد کشور و ایجاد برخی نارضایتی های عمومی تصریح کرد: سمپاشی شبکه های معاند برای تزریق ناامیدی در جامعه و تحریم ها و نیز کرونا باعث شد تا برنامه های تدوین شده دولت برای افزایش رفاه در کشور بطور درست تحقق نیابد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 00:00