معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی :
مدیران بانکی بیش از پیش پیگیر جذب اعتبارات برای توسعه اقتصادی استان باشند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای توسعه و رونق تولید استان،  مدیران بانکی باید بیش از پیش، پیگیر جذب اعتبارات و تسهیلات برای توسعه اقتصادی استان باشند.
  • یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 14:01
آغاز اجرای طرح یاریگران زندگی در مدارس استان+ آلبوم تصویری
تاکید معاون استاندار آذربایجان غربی برمشارکت بیشتر مردم در مبارزه با تهیه و توزیع مواد مخدر
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برمشارکت بیشتر مردم در مبارزه با تهیه و توزیع مواد مخدر در جامعه تاکید کرد.
  • یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 10:54
استاندار آذربایجان غربی:
ضربه به تولید ملی و برهم زدن آرامش جامعه دسیسه نهفته در جاسازی قرص در کیک های خوراکی است/ نهادهای نظارتی و امنیتی پیگیر مسئله هستند
استاندار آذربایجان غربی جاسازی قرص در کیک های خوراکی را توطئه ای دیگر از سوی بدخواهان و سودجویان برای ضربه زدن به تولید ملی و برهم زدن آرامش جامعه دانست و گفت: بررسی های لازم از سوی نهادهای نظارتی و امنیتی در حال انجام است و به امید خدا عاملین این امر به مردم معرفی خواهند شد.
  • یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 09:41
برگزاری نهمین جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
نهمین جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 11:04
اطلاعیه
صلاحیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی توسط مراجع چهارگانه در دست بررسی می باشد
به دنبال انتشار خبر نادرست از آمار رد صلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور و آذربایجان غربی، به اطلاع مردم فهیم و نجیب استان و مدیران شبکه های مجازی می رساند که این آمار کذب بوده و متعلق به دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی است. صلاحیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی توسط مراجع چهارگانه در دست بررسی می باشد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 11:00
استاندار آذربایجان غربی در دیدار والی آغری ترکیه:
تقویت بازارچه های مرزی گامی موثر در توسعه مناسبات اقتصادی با کشور ترکیه بشمار می رود/ اشتراکات دو کشور ایران و ترکیه فرصتی ارزنده برای بهبود شاخص های اقتصادی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای توسعه بازارچه مرزی " ساری سو" به منظور رونق اشتغال و تقویت مناسبات تجاری و اقتصادی با استان های مرزی کشور ترکیه گفت: با تکمیل و افتتاح کامل این بازارچه ها گام های موثری در بهبود مناسبات اقتصادی دو کشور رخ خواهد داد.
  • شنبه 23 آذر 1398 ساعت 08:52
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی سالانه با فرسایش 15 تن خاک در هکتار مواجه است / برای حفظ، نگهداری و جلوگیری از فرسایش خاک در استان امسال 38 پروژه در 255 هزار هکتار در حال انجام است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 14:47
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: قانون مداری، رعایت حق الناس، اخلاق و بی طرفی کامل در انتخابات از اصول هیات های بازرسی است.
  • پنج شنبه 21 آذر 1398 ساعت 13:47
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
دستیابی به توسعه پایدار و اقتصاد سبز با رعایت الزامات زیست محیطی میسر است/ ضمن حمایت از تولید باید حافظ محیط زیست هم باشیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه اقتصاد سبز، اقتصادی است که در سایهٔ زندگی انسان‌های پیشرفته و عدالت اجتماعی پدید می‌آید و در آن خطرها و آسیب‌های زیست‌محیطی در کمترین میزان ممکن قرار دارد گفت: برای دستیابی به این امر نیازمند توجه به الزامات زیست محیطی همسو با توسعه تولید و اشتغال هستیم.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 19:23