آغاز اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح زمستانی استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی+ آلبوم تصویری
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و دستگاه های انتظامی، خدمات رسان و امدادی، رزمایش ترافیکی و انتظامی طرح زمستانی در استان آغاز شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:48
برگزاری چهامین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی
چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:09
بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه + آلبوم تصویری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دفتر تسهیل گری محله حاجی پیرلو در ارومیه بازدید کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 14:05
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: نظارت بر بازار توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود/ مشکلی از بابت ذخیره و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید نظارت ها بر بازار برای مردم ملموس و توسط دستگاههای متولی جدی تر اعمال شود، گفت: با کم فروشی،گران فروشی و احتکار بشدت برخورد می شود تا مردم در تامین نیازهای بحق شان دچار مشکل نشوند.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:05
توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی صورت گرفت
تشریح جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی جایگاه استان در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور تشریح کرد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 10:03
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛ حمایت از راه اندازی پارک تخصصی علم و فناوری کشاوری جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از این خبر داد که استان برای دستیابی به بهره وری درست و علمی از ظرفیت کشاورزی از ایده راه اندازی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استقبال و بر لزوم حمایت از آن تاکید دارد.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 09:57
بازدید 4 ساعته معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از واحد های تولیدی و صنعتی ارومیه + آلبوم تصویری
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در بازدید 4 ساعته از واحد های تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحد ها آشنا شد.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 12:23
سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده در کارت بانکی سرپرستان خانوار واریز شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: درسهمیه زمستانی برای خانوارهای 1 و 2 نفره 400 لیتر سوخت، برای خانوارهای 3 و 4 نفره 700 لیتر، و برای خانوارهای 5 نفر به بالا 1000 لیتر سوخت تعلق گرفته است.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 09:06
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی :
با مدیریت بهینه می توان شاهد وقوع کمترین اتفاقات بود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با مدیریت بهینه، اتخاذ تصمیمات درست و به موقع می توان خسارات ناشی از حوادث و بلایای طبیعی را به حداقل رساند.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 14:03
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی: ۵۳۱ نفر داوطلب برای نمایندگی مجلس در استان ثبت نام نمودند/ به نسبت دوره قبل شاهد رشد ۲۰ درصدی در تعداد ثبت نام شدگان هستیم
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از ثبت نام ۵۳۱ نفر داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ۱۰ حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: از مجموع این افراد ۴۸۱ نفر آقا و ۵۰ نفر نیز خانم هستند که در مقایسه با دوره قبل شاهد رشد ۲۰ درصدی هستیم.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 13:22