زمین لرزه کرمانشاه در آذربایجان غربی خسارت نداشت
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با اشاره به وقوع زلزله 6.4 ریشتری در استان کرمانشاه، گفت: بر اساس گزارش فرمانداری ها و هلال احمر این زلزله تاکنون در سطح این استان خسارتی نداشته است.
  • دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 00:00
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی هفته وحدت را تبریک گفت
بی‌شک آن زمان که خداوند سبحان در دایره امکان، خلقت آخرین حلقه انبیاء، مایه مسرت اولیاء و غایت آمال اوصیاء، محمد مصطفی (ص) را رقم زد زمین، آسمان و تمامی کائنات به احترام وجودش کلامی جزء «فتبارک الله احسن الخالقین» بر زبان نیاوردند و آن‌گاه که مردم را بر محور کلام برحق و آسمانی «قولوا لا اله الا الله تفلحوا» گردهم آورند وحدت امت در دایره دین جهان‌شمول اسلام ارائه شد که تا ابد زنده و پایدار بماند.
  • یکشنبه 4 آذر 1397 ساعت 00:00
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در نشست خبری:
​​​​​​​5000شغل در طرح های افتتاحی سفر هیات دولت به آذربایجان غربی ایجاد شد
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: پنج هزار فرصت شغلی در طرح های افتتاحی بخش دولتی و خصوصی سفر هفته گذشته رییس جمهوری و هیات دولت به استان تثبیت و ایجاد شد.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 20:30
معاون اقتصادی استاندار در نشست خبری:
ارتقای زیرساخت ها نتیجه مهم سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به استقبال پرشور مردم استان از کاروان تدبیر و امید و نقش اثرگذار آن در معادلات بین المللی گفت: ارتقای زیرساخت ها با زمینه سازی برای اجرای دهها هزار میلیارد ریال طرح در حوزه های مختلف از جمله مهمترین نتایج سفر رییس جمهوری طی هفته گذشته به استان بوده است.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 20:00
هدیه ای از جنس امید؛
رشد جهشی شاخص های سلامت در سرزمین اقوام و ادیان
عقب ماندگی های بخش سلامت آذربایجان غربی، موسوم به سرزمین اقدام وادیان، در سال های اخیر، به همت دولت تدبیر و امید ترمیم شده و سرزمین اقوام و ادیان الهی در آستانه جهشی بزرگ در شاخص های بهداشتی و درمانی است؛ جهشی که با بهره برداری از طرح های بیمارستانی و ارجاعی در کنار توسعه مراکز بهداشتی به ظهور می رسد و این استان را به یکی از مقصدهای گردشگری سلامت تبدیل می کند.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 08:38
24 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد ماکو جذب شد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از اول سال جاری تاکنون 24 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در این منطقه جذب شده است که نسبت به هدف گذاری 22 میلیون دلاری سال جاری 10.4 درصد افزایش دارد.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 08:30
خط اعتباری ویژه هدیه دولت به مردم آذربایجان غربی
تدبیر دولت برای ارتقای شاخص های توسعه آذربایجان غربی از طریق تخصیص اعتبارات ویژه، بارقه امید را در دل مردم آگاه این استان مرزی زنده کرده است؛ مطالبه دیرینه ای که با افزایش 8.5 برابری اعتبارات عمرانی استان به نتیجه می رسد و آثار درخشان آن در افق سال های پیش رو سوسو می زند.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 00:00
60 درصد برق کشور توسط بخش خصوصی تولید می شود
وزیر نیرو گفت: 60 درصد برق تولیدی کشور توسط بخش خصوص تولید می شود و این نشان از اهمیت والای فعالیت این بخش در جامعه است.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 00:00
عملیات اجرایی محور خوی - قطور - رازی آغاز شد
عملیات اجرایی راه اصلی خوی - قطور - رازی همزمان با سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی در راستای تسهیل ارتباط کریدور ترانزیتی شماره 10 به شاخه اتصالی مرز ترکیه آغاز شد.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 00:00
430 هزار میلیارد ریال طرح گردشگری اجرا شد
رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: یکهزار و 900 طرح گردشگری با 430 هزار میلیارد ریال اعتبار در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 00:00