رهاورد ۳۲۱ میلیارد تومانی سفر استاندار آذربایجان غربی به ۴ شهرستان
در جریان سفر رو روزه استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به شهرستانهای میاندوآب، مهاباد، سردشت و پیرانشهر به میزان ۳۲۱ میلیارد تومان پروژه های زیربنایی افتتاح و کلنگ زنی شد.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 19:47
اطلاعیه
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 13:22
در پی نامه نگاری استاندار آذربایجان غربی؛
دستور رئیس جمهور به وزرای صمت و جهادکشاورزی برای پیشگیری از خسارت به باغداران و تسهیل صادرات سیب درختی
درپی درخواست استاندار آذربایجان غربی از رئیس جمهور برای تسهیل در صادرات سیب درختی، روحانی به وزرای صمت و جهاد کشاورزی دستور داد تا اقدامات لازم برای جلوگیری از خسارت به کشاورزان و باغداران با تسهیل در فرایند سیب درختی را به عمل آورند.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:14
در مراسم کلنگ زنی گلخانه مهاباد بیان شد؛
استاندار: توسعه کشت گلخانه ای یک ضرورت برای کشاورزی آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مزایا و شرایط مدیریت منابع آبی، کشت گلخانه ای یک ضرورت برای توسعه کشاورزی استان است گفت: محدودیت منابع آبی کشورمان به نوعی کشت برخی از محصولات کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است که با کشت گلخانه‌ای می‌توان بخش قابل توجهی از منابع آبی را مدیریت کرده محصولات مورد نیاز مصرف‌کنندگان را با کمترین میزان برداشت از منابع آبی تامین کرد.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:13
گازرسانی به ۱۰ روستای شهرستان مهاباد همزمان با دهه مبارک فجر
با حضور محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، مدیر عامل شرکت گاز استان، محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری این شهرستان ۱۰ روستای مهاباد به شبکه گازرسانی متصل شد.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:11
بهره برداری از گازرسانی به ۲۳۶۶ خانوار روستای جنوب آذربایجان غربی با ۲۱۸ میلیارد ریال اعتبار
در آیین بهره برداری از طرحهای گازرسانی جنوب استان آذربایجان غربی که به طور تجمیعی در شهرستان میاندوآب برگزار شد ۲۳۶۶ خانوار روستایی شهرستانهای میاندوآب، شاهین دژ و تکاب به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:10
در مراسم امضای تفاهم نامه با صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته عنوان شد؛
استاندار: حمایت از ایده های نو و فناور برای دستیابی به شکوفایی اقتصادی جزو سیاستهای اساسی در آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی یکی از سیاستهای اساسی استان را حمایت از ایده های نو و فناور برای شکوفایی اقتصادی دانست و گفت: از همه ظرفیت های ممکن از جمله صندوق پژوهش و فناوری و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای حمایت از ایده های مبتنی بر دانش حمایت می کنیم.
  • پنج شنبه 16 بهمن 1399 ساعت 08:33
دفتر صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در آذربایجان غربی افتتاح شد
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، دفتر صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان افتتاح شد.
  • پنج شنبه 16 بهمن 1399 ساعت 08:32
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ارزش آفرینی در حوزه های مختلف توسعه اقتصادی نیازمند مدیریت زنجیره تامین است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ارزش آفرینی در حوزه های توسعه اقتصادی نیازمند مدیریت زنجیره تامین است.
  • پنج شنبه 16 بهمن 1399 ساعت 08:32
معاون استاندار:
تعداد شهرهای آذربایجان غربی به ۴۸ مورد افزایش یافت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش ۹ موردی بخش‌های استان، گفت: همچنین تعداد شهرهای استان از ۴۲ مورد به ۴۸ شهر افزایش‌یافته است.
  • پنج شنبه 16 بهمن 1399 ساعت 08:25