اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور صادر شد/ تشریح چگونگی ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شوراهای شهر
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره هفت خود، روش های ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر را که از فردا ۲۰ اسفند آغاز و به مدت ۷ روز ادامه دارد، تشریح کرد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 21:30
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
اجرای طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی در کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی موثر بوده است/ ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر از فردا آغاز می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی در جوامع محلی در مناطق حاشیه نشین و آسیب پذیر شهری و روستایی در استان گفت: اجرای این طرح در کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی موثر بوده است.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 16:26
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
بیش از ۵ میلیون قطعه جوجه‌ریزی در استان صورت گرفت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان این‌که در طول بهمن‌ماه تعداد ۵ میلیون و ۲۲۰ هزار جوجه‌ریزی در سطح استان صورت گرفته، گفت: این رقم در مقایسه با گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه افزایش یافته است.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 16:09
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
زنان پرچمدار اسلام و اسوه های صبر و استقامت هستند/ کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز نقطه عطفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت:تاریخ ملی و بومی ما کم نبوده اند زنانی که الگوساز بوده اند و باید به جامعه معرفی شوند. از جمله زنان شهیده که نماد و اسوه حقیقی ایثار و مقاومت اند و با این حال هنوز نتواسته ایم آنچنان که شایسته مقام شامخ آنها است، مورد تجلیل و معرفی قرار دهیم.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 16:01
معاون استاندار:
آذربایجان غربی نقش بی بدیلی در دفاع از انقلاب داشته است/ نامگذاری معابر به نام شهدای زن باید تداوم یابد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش این استان در پیروزی و دفاع از انقلاب اسلامی گفت: این استان با تقدیم ۱۲ هزار شهید نقش بی بدیلی در دفاع از انقلاب داشته است.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 15:54
معاون وزیر صمت:
با اخلالگران بازار معیشتی برخورد می‌شود/شرمنده مردم هستیم/هیچ استانی در سطح کشور مشکل تأمین گوشت مرغ را ندارد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دلیل کمبود مرغ در روزهای اخیر را کارشکنی برخی از تولیدکنندگان و دلالان دانست و گفت: با اخلالگران بازار با جدیت بیش‌ازپیش برخورد می‌شود.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 14:51
معاون استاندار:
روزانه ۲۴۰ تن گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تولید می‌شود/۴۰ تن تولید مازاد در استان داریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به این‌که میزان مصرف روزانه گوشت مرغ استان ۲۰۰ تن است، گفت: روزانه بیش از ۲۴۰ تن گوشت مرغ در سطح استان تولید می‌شود.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 11:24
برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:31
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر صمت خواستار شد؛
ضرورت اهتمام جدی برای وضعیت معدن طلای زرشوران تکاب/ افزایش سهمیه روغن نباتی استان/ لزوم تقویت بازرسی های صمت در بازار مرغ و روغن/ پیگیری پرداخت حقوق بازرسان آرد و نان
استاندار آذربایجان غربی در تداوم تکمیل روند پیگیری مسائل و مشکلات حوزه صنعت، بازرگانی و معادن از جمله معدن طلای زرشوران تکاب، مشکلات بازار مرغ و روغن امروز دوشنبه هجدهم اسفند ماه دیدار نمود.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 21:10
در نشست استاندار آذربایجان غربی و وزیر بهداشت مطرح شد؛
افتتاح بیمارستانهای پیرانشهر، اشنویه و شاهین دژ در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰/ بیمارستان تکاب و جامع زنان ارومیه به زودی در سفر وزیر بهداشت افتتاح می شود
استاندار آذربایجان غربی به منظور تسریع در بهره برداری از پروژه های بیمارستانی پیرانشهر، اشنویه و شاهین دژ و افزایش کارانه و پرداخت معوقات کادر بهداشت و درمان با وزیر بهداشت دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 21:00