برگزاری آیین ویدئو کنفرانسی رونمایی از دستاوردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و نمایشگاه دائمی پیشگیری اولیه از اعتیاد و افتتاح خانه پیشگیری ارومیه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار
معاون استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر مهمترین راه پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز است و اگر این اقدامات با استفاده از ظرفیت مردم، تقویت نشود، تلاش‌ها مثمر ثمر نخواهد بود.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 14:52
استاندار آذربایجان غربی نشست فرمانداران عنوان کرد؛
فرمانداران دستاوردهای دولت را برای مردم بیان کنند/ معیار همه در انتخابات قانون باشد/ رای مردم در دست شما امانت است/ نظارت بر بازار و پاسخگویی شفاف به ابهامات در اولویت کار فرمانداران باشد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دولت و نظام به هم گره خورده هستند گفت: فرمانداران باید دستاوردهای دولت در سخت ترین شرایط سیاسی و اقتصادی را برای مردم بیان کنند تا امید عمومی افزایش یابد.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 15:39
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
انتخابات مظهر اراده مردم است/ اتحاد و همبستگی مردم در انتخابات تجلی می یابد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مظهر اراده مردم است و اداره امور کشور متکی بر اراده و آرای مردم صورت می گیرد.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 13:35
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عنوان شد؛
استاندار: نظارت بر بازار مرغ در آذربایجان غربی باید تشدید شود/ تحریک تقاضا برای برهم زدن بازار باید با نظارت و بازرسی کنترل شود/ رفع تعلیق کارت های بازرگانی از طریق مراجع مربوطه در دست پیگیری است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه تولید گوشت مرغ در استان بیش از نیاز است، بر ضرورت مدیریت زنجیره تولید و عرضه تاکید کرد و گفت: یکی از راهکارهای مدیریت بازار مرغ علاوه بر ممنوعیت های خروجی، بازرسی و نظارت ها نیز باید موثر و کاربردی باشد.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 08:18
عقد تفاهم نامه « ایجاد کلینک حقوق کودک» در آذربایجان غربی
در نشستی که با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و رئیس کانون وکلای استان برگزار شد تفاهم نامه ایجاد « کلینیک حقوق کودک» در محل کانون وکلای دادگستری و «دفتر همکاری مشترک» به امضا رسید.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 20:17
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی:
تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد برای پیشگیری از اعتیاد ضروری است
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی تقویت سمن‌ها در جلوگیری از اعتیاد را مؤثر دانست و گفت: حضور این مؤسسات در کنار سایر دستگاه‌ها نقش به سزایی در کاهش معضلات اجتماعی به‌ویژه اعتیاد دارد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 20:17