معاون استاندار آذربایجان غربی:
شهرداری‌ها از تجمع در پارک‌ها جلوگیری کنند/مدیران سازمان صمت استان بر مراکز توزیع کالا نظارت کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از تجمع مردم در پارک‌های سطح استان، گفت: شهرداری ها طبق مصوبه ستاد ملی به همراه نیروی انتظامی در جلوگیری از حضور در پارک ها مسئولیت مستقیم دارند.
  • چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 ساعت 18:50
تسلیت استاندار آذربایجان غربی در پی درگذشت پدر نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت پدر سردار مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 ساعت 10:15
معاون استاندار:
تیم نظارت بر نحوه اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی تشکیل می شود/ صمت باید بر فعالیت فروشگاه های زنجیره ای جهت جلوگیری از ازدحام نظارت کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل تیم نظارت بر نحوه اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا خبر داد و گفت: این تیم با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی و با حضور هلال احمر، بسیج، بازرسی، اتاق اصناف و نیروی انتظامی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و بصورت روزانه و مستمر بر اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی و اجرای الزامات محدودیت های هوشمند در سازمان های دولتی و سایر بخش ها نظارت خواهند داشت و به فوریت با هر گونه تخلف برخورد می کنند.
  • سه شنبه 31 فروردین 1400 ساعت 19:42
معاون استاندار:
نظارت بر قرنطینه مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی باید با جدیت پیگیری شود/ اجرای دقیق محدودیت ها، رعایت دستورالعمل ها و نظارت سه راهکار مقابله با کرونا است/مردم از دورهمی و تجمعات خانوادگی بپرهیزند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت نظارت جدی بر قرنطینه مبتلایان به کرونا تاکید کرد و گفت: علاوه بر اینکه این افراد باید تحت کنترل باشند، دانشگاه علوم پزشکی نیز نسبت به اجرای دقیق قرنطینه آنها با همکاری دستگاه های متولی باید اقدام نماید.
  • یکشنبه 29 فروردین 1400 ساعت 15:59
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
۹۷ درصد روستاهای استان واجد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با بیان این‌که یک هزار و ۹۶۷ نفر در ۴۸ شهر استان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند، گفت: همچنین تعداد ۱۲ هزار و ۱۲۲ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت‌نام کردند که نسبت به دوره قبل ۱.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
  • پنج شنبه 26 فروردین 1400 ساعت 13:17
۱۲ هزار‌ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با پایان ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تعداد ثبت نام شدگان به ۱۲ هزار و ۷۷ نفر رسید.
  • دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 23:30