معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
انتخابات مظهر اراده مردم است/ اتحاد و همبستگی مردم در انتخابات تجلی می یابد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مظهر اراده مردم است و اداره امور کشور متکی بر اراده و آرای مردم صورت می گیرد.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 13:35
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عنوان شد؛
استاندار: نظارت بر بازار مرغ در آذربایجان غربی باید تشدید شود/ تحریک تقاضا برای برهم زدن بازار باید با نظارت و بازرسی کنترل شود/ رفع تعلیق کارت های بازرگانی از طریق مراجع مربوطه در دست پیگیری است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه تولید گوشت مرغ در استان بیش از نیاز است، بر ضرورت مدیریت زنجیره تولید و عرضه تاکید کرد و گفت: یکی از راهکارهای مدیریت بازار مرغ علاوه بر ممنوعیت های خروجی، بازرسی و نظارت ها نیز باید موثر و کاربردی باشد.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 08:18
عقد تفاهم نامه « ایجاد کلینک حقوق کودک» در آذربایجان غربی
در نشستی که با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و رئیس کانون وکلای استان برگزار شد تفاهم نامه ایجاد « کلینیک حقوق کودک» در محل کانون وکلای دادگستری و «دفتر همکاری مشترک» به امضا رسید.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 20:17
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی:
تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد برای پیشگیری از اعتیاد ضروری است
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی تقویت سمن‌ها در جلوگیری از اعتیاد را مؤثر دانست و گفت: حضور این مؤسسات در کنار سایر دستگاه‌ها نقش به سزایی در کاهش معضلات اجتماعی به‌ویژه اعتیاد دارد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 20:17
آیت الله رئیسی در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی:
نمایندگان مجلس باید در اصلاح ماده 100 اقدامات مقتضی را انجام دهند/ ساماندهی بازارچه های مرزی و وضعیت کوله بری و پیله وری یک ضرورت اجتناب ناپذیر است
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ساماندهی بازارچه های مرزی و وضعیت کوله بری و پیله وری یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، گفت: یکی از اقدامات در این راستا تهیه فهرست کالاهای مجاز برای صادرات و واردات و بازنگری در اقدامات صورت گرفته از جمله صدور کارت های الکترونیک برای مرزنشینان فعال در عرصه کوله بری است.
  • جمعه 15 اسفند 1399 ساعت 00:41
آیت الله رئیسی در دیدار با قضات و کارکنان قضایی آذربایجان غربی:
صدور حکم بازداشت بر مبنای ادّله متقن و قطعی انجام شود/ قضات سخنان اصحاب دعوا را با سعه صدر استماع کنند
۰رئیس قوه قضاییه قضات را به استماع سخنان اصحاب دعوا و بررسی اسناد و ادّله مورد ادعای طرفین با سعه صدر و بردباری توصیه کرد.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 21:26
در سومین جلسه شورای اداری عنوان شد؛
استاندار: در دو سال گذشته ۲۰۰ واحد تولیدی راکد در آذربایجان غربی احیا شده است/ امنیت پایدار در مرزهای استان برقرار است/ کمک دستگاه قضایی به رفع برخی موانع در مسیر توسعه استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی از روند مناسب احیای واحدهای راکد تولیدی خبر داد و گفت: در دو سال گذشته ۲۰۰ واحد تولیدی راکد احیا و به چرخه تولید بازگشته اند.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 21:17
رئیس قوه قضاییه در آذربایجان غربی:
مبارزه با فساد در نظام اسلامی سربازان و سرداران فراوانی دارد من هم یک سرباز نظام هستم و پرچمدار، خود رهبری است
رئیس قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد در نظام اسلامی سربازان و سرداران فراوانی دارد من هم یک سرباز نظام هستم و پرچمدار، خود رهبری است.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 14:45
ایستادگی در مقابل جریان‌های ضدانقلاب، افتخار مردم آذربایجان‌غربی است
رییس قوه قضاییه گفت: آذربایجان‌غربی افتخارات بزرگی را در طول تاریخ خود دارد که سلحشوری، ایستادگی و مقاومت در مقابل جریان‌های ضدانقلاب از مهمترین افتخارات مردم این استان است.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 14:45