در دیدار با مدیران گمرکی مطرح شد؛
استاندار: مدیریت یکپارچه گمرکات مرزی آذربایجان غربی یک ضرورت جدی است/ هوشمند سازی فرآیندهای گمرکی نقش موثری در افزایش رضایتمندی عمومی و کاهش فساد دارد/ گمرکات استان باید به امکانات زیرساختی مجهز باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مدیریت یکپارچه گمرکات مرزی یک ضرورت جدی است گفت: برای افزایش ترخیص کالا و کاهش هزینه ها و نیز پرهیز از سردرگمی مردم سیستم یکپارچه مرزی بطور جدی و کامل اجرایی شود.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:24
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شهرداری ها در اجرای مصوبات شورای ترافیک اهتمام جدی داشته باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مصوبات شورای ترافیک استان در جهت کاهش بار ترافیکی در شهرها، گفت: شهرداری ها مصوبات شورای ترافیک را باید اجرا کنند.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:23
معاون استاندار آذربایجان غربی:
هیچ مشکلی از بابت تامین میوه شب عید در استان وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فرار رسیدن روزهای پایانی سال و نیاز بیشتر بازار به میوه شب عید، گفت: هیچ مشکلی از بابت تامین میوه شب عید از جمله سیب و پرتقال در استان وجود ندارد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:21
در نشست بررسی برنامه سازگاری با کم آبی عنوان شد؛
استاندار: توسعه کشاورزی آذربایجان غربی در گرو بازنگری برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است/ اجرای کامل برنامه سازگاری با کم آبی منوط به نگاه عادلانه ستاد احیای دریاچه ارومیه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پروژه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت با موفقیت همراه بوده است و امروز تداوم همان سیاست های چندسال گذشته مانع توسعه کشاورزی استان شده است، بر ضرورت بازنگری در برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه به منظور توسعه کشاورزی تاکید کرد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:20
اطلاعیه انتخاب مشاور پروژه تهیه طرح هادی زرآباد
اطلاعیه انتخاب مشاور پروژه تهیه طرح هادی زرآباد
  • چهارشنبه 8 بهمن 1399 ساعت 11:35
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت برای مردم تبیین شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به کاهش نرخ رشد در کشور و در استان گفت: دستگاه های فرهنگی و آموزشی و رسانه ها بویژه صدا و سیما بصورت جدی به این مسئله ورود کرده و آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت را برای مردم تبیین کنند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 19:09
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پایانه مرزی تمرچین با افق بیست ساله ساماندهی می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم دقت به نیازهای آینده کشورمان در ارتباط با مرز و پایانه‌های مرزی، گفت: پایانه مرزی تمرچین به عنوان یکی از پایانه های مرزی مهم کشور با افق ۲۰ ساله ساماندهی می شود.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 18:06
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار شد؛
لزوم تخصیص اعتبار لازم برای اجرای خانه جوان ارومیه/ تامین اعتبار برای افتتاح آکادمی تخصصی والیبال یدالله کارگر پیشه ارومیه/ تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای پروژه های در دست احداث و نیز نگهداری از اماکن ورزشی موجود تاکید کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 15:20