استاندار آذربایجان غربی: در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد/ تلاشهای بخش آزمایشگاهی غیرقابل جبران است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت مطلوب تجهیزات پزشکی و بهداشتی در بیمارستانهای استان گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 14:06
آگهی فراخوان عمومی
استانداری آذربایجان‌غربی در نظر دارد ارزیابی تحلیلی و تعیین اثربخشی، کنترل دقیق عملکرد مجریان ذی‌صلاح فرهنگی و اجتماعی، نظارت بر اجرای دقیق پروژه های فرهنگی و اجتماعی، تهیه گزارش‌های کمی و کیفی قابل سنجش در بازه‌های زمانی مندرج در برنامه زمان‌بندی پیوست قراردادهای فی‌مابین استانداری و مجریان ذی صلاح را از طریق فراخوان عمومی به مهندسین مشاور واجد شرایط استانی واگذار نماید.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 08:37
استاندار آذربایجان غربی:
در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود/ ستاد مشارکت های مومنانه مردم استان فرصتی مهم برای تجلی همدلی مردم و مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تشکیل ستاد مشارکت های مومنانه مردم استان برای حمایت از افراد نیازمند که مورد حمایت نهادهای حمایتی نیستند گفت: در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود. بی احترامی و زیر سوال بردن شخصیت افراد برای هر هدفی مردود است.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 22:30
پیام استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت جانباز سرافراز صمد ولیزاده
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت جانباز ۷۰ درصد صمد ولیزاده را تبریک و تسلیت گفت.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 17:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد: درسال گذشته تراز تجاری استان در تجارت مرزی به مثبت یک میلیارد دلار رسید
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به صادرات یک میلیارد د و 850 میلیون دلار و واردات حدود 850 میلون دلار از مرزهای استان در سال گذشته، گفت: درسال گذشته تراز تجاری استان در تجارت مرزی و صادرات و واردات به مثبت یک میلیارد دلار رسید.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 12:50
استاندار آذربایجان غربی:
ارتش تجلی روشن رشادت و مردمداری است/ نقش ارتش در مقابله با بیماری کرونا انکارناپذیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش آفرینی ارتش در برهه های حساس کشور گفت: این نیروی جان برکف تجلی روشنی از رشادت و مردمداری است.
  • جمعه 29 فروردین 1399 ساعت 11:15
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را تبریک گفت.
  • پنج شنبه 28 فروردین 1399 ساعت 22:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مشارکت رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرائی در فاصله گذاری اجتماعی قابل تقدیر است/ برخی افراد در فضای مجازی در نقش یاران کرونا عمل می کنند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرائی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: دستیابی به نتیجه مطلوب در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در گرو همراهی مردم از طریق پرهیز از ترددهای غیر ضروری و رعایت دستور العمل های بهداشتی است.
  • پنج شنبه 28 فروردین 1399 ساعت 15:30
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت همسر شهید مظفر اسکندری و مادر شهیدان اسماعیل و نظیر اسکندری
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت همسر شهید "مظفر اسکندری" و مادر شهیدان " اسماعیل و نظیر اسکندری" را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 28 فروردین 1399 ساعت 15:00