به منظور بررسی راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی؛
نشست استاندار آذربایجان غربی و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد
نشست بررسی راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی در آذربایجان غربی با حضور استاندار، رئیس مجمع نمایندگان، معاون اقتصادی استاندار و معاون وزیر و رئیس سازمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) امروز سه شنبه در محل این سازمان برگزار شد.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:12
به منظور سرعت بخشی به روند توسعه؛
درخواست استاندار آذربایجان غربی از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای افزایش اعتبارات طرح های مهم و ملی استان در لایحه بودجه ۱۴۰۰
با توجه به تهیه و تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۰ و نیز در راستای سرعت بخشی به روند توسعه استان، شهریاری استاندار آذربایجان غربی در نامه ای خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار افزایش اعتبارات طرح های مهم و ملی استان شد.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 11:31
معاون استاندار آذربایجان غربی:
احداث یکهزار و ۸۰۵ واحد زلزله قطور خوی به اتمام رسیده است/ مالکین یکهزار و ۳۲ واحد زلزله زده تمایلی به بازسازی واحدهای خود ندارند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از مجموع ۴ هزار و ۵۰۰ واحد خسارت دیده در زلزله قطور خوی و سلماس، مراحل احداث یکهزار و ۸۰۵ واحد بصورت کامل به اتمام رسیده است گفت: علیرغم پیگیری های فراوان و با گذشت نزدیک به ۱۰ ماه مالکین یکهزار و ۳۰ واحد نیز تمایلی به احداث و بازسازی واحدهای زلزله زده خود ندارند.
  • دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 17:16
به منظور رفع مشکلات مردم انجام گرفت؛
حضور دو ساعته استاندار آذربایجان غربی در سامانه ارتباط مردمی سامد
به منظور آگاهی و رفع مشکلات مردم، استاندار آذربایجان غربی بمدت دو ساعت در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردمی از نقاط مختلف استان بود.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 18:31
با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی؛
سرپرست فرمانداری مهاباد معرفی شد
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، سرپرست فرمانداری شهرستان مهاباد معرفی شد.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 14:20
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
مجاهدت‌های مدافعان سلامت مستندسازی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت و کادر خدوم درمانی کشور و کمک‌های بی نظیر مومنانه ملت ایران در دوران شیوع ویروس کرونا مستندسازی شود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 20:10
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی روبه کاهش است/ اگر دستور العمل ها رعایت نشود موج چهارم بیماری با شدت بیشتری شروع می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند کاهشی ابتلا به کرونا در استان گفت: تداوم این وضعیت در گرو رعایت دستورالعمل ها از سوی مردم و مسئولان است. اگر رعایت نشود موج چهارم بیماری با شدت بیشتری شروع می شود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 20:08
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران؛
آذربایجان غربی دارای کمترین نرخ تورم دوازده ماهه در کشور
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 18:37